reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Dziewczyny, czy ktoras z was bierze leki na nadcisnienie?

Przez zupelny przypadke znalazlam informacje ze podobno moga powodowac obnizenie temperatury ciala w niektorych przypadkach.

Niby tydzien po owu, dostalam zgagi (ktora zawsze mi towarzyszy przed koncem cyklu) sluz jak na owu znowu co czasem tez mi sie zdaza a temperatura od sasa do lasa.
 
Aniay My tu narzekamy na Polska służbę zdrowia,a to u Was jest gorzej :) bo gdybym ja sama badań nie robiła to ginek ma to gdzieś :) A bralas kiedyś Inofem? Bez recepty to jest.Poczytaj. jeśli nie możesz go dostać to ja mogę Ci kupić i wysłać
 
Jest tak samo i tu i tu ;) w obu krajach znajda sie dobrzy i tragiczni lekarze. Tylko w PL robimy mnostwo rzeczy na wlasna reke. Gdyby sie w PL zdac tylko na panstwowa sluzbe zdrowia to wyszloby ze w UK lepiej.
Bo tutaj narzekaja jak miesiac musza na cos czekac. Bo dlugo. U nas misiac to krotko.
 
24 dc a tu czwarty dzień z rzędu temperatura 37,2. Jak zaklęta. Za to zaczął boleć mnie brzuch czyli chyba dalej staranka będą...
 
kalisia witaj. Napisz nam coś o sobie.
madzialenka temp. na razie fajna, dobrze rokuje. Ja mam dziś 28 dc i od paru dni codziennie mam wrażenie że zaraz dostanę @. Już tydzień się męczę z objawami przed okresowymi.Na dniach @ pewnie mnie dopadnie. Miałam już dosyć myślenia czy się udało i zdecydowałam się, że przejdę na dietę i trochę pomaga mi zająć myśli.Nadziei już nie mam więc zostaje czekać na @.
 
reklama
Tylko dorzuce ze w pierwszej I drugiej ciazy bylam pewna ze okres dostane, ale w dniu spodziewanego okresu dopiero doszly nietypowe symptomy. Nie poddawajcie sie
 
Do góry