reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Aniay To forum jest szczęśliwe więc trzymam kciuki za testowanie:) Ja jeszcze do maja muszę czekać na starania, i tak mi się dluzy:) Ale postanowiłam ze maj i zdania nie zmienię, muszę ogarnąć przeprowadzkę, a na razie wykonczeniowke :)
 
reklama
Aniay To forum jest szczęśliwe więc trzymam kciuki za testowanie:) Ja jeszcze do maja muszę czekać na starania, i tak mi się dluzy:) Ale postanowiłam ze maj i zdania nie zmienię, muszę ogarnąć przeprowadzkę, a na razie wykonczeniowke :)
Ja w styczniu marudzilam ze do marca musze czekać wiec rozumiem I trzymam kciuki zebys do maja zrobiła wszystko Co sobie zaplanowalas
 
U mnie to tak naprawdę na dwoje babka wróżyła. I podobno kiepsko wyglądam. Wczoraj czułam się fatalnie dzisiaj trochę lepiej, ale i tak źle wyglądam. Do @ jeszcze trochę i liczę, że jej nie będzie.
 
U mnie dziewczyny temperatura nigdy nie wywrozyla ciazy:) kilkanaście cykli, temperatura idealna ciążowa,nawet spadek implantacyjny można było zobaczyć na wykresie i nic z tego :) Przeglądałam kiedyś wykresy na ovufriend- na 50 było tylko 3 ciążowe i to takie ze po wykresie nie powiedziałabym ze mogło się udać, a te idealne gdzie na bank obstawialam ciaze były jednak bez owocne . I teraz już nawet nie nastawiam się patrząc na wykres. Ciążowe wykresy to takie kiedy nikt by się tego nie spodziewal:) Trzymam za Was kciuki
 
Airfix, ja mierze temperature zeby sprawdzac czy mam owu. I kiedy sie moge okresu spodziewac przy cyklach 30-50 dni sie przdaje
 
Aniay Ja temperaturę też mierze od 4 lat. Właśnie po to żeby wiedzieć kiedy jest ovu, czy hormony w pierwszej fazie są dobre, potem czy progesteron nie za niski w drugiej także mi również przydaje się mierzenie.Jednak żaden z moich wykresów idealnie ciazowych nie skończył się ciaza:) także teraz już wiem ze u mnie idealny wykres w drugiej fazie wcale nie musi oznaczać ze się udalo:) a czemu masz tak długie cykle? Nie masz czasem PCOS? Robiłaś badania hormonów może w 3dc? Bym zerknela na wyniki i wykres temperatury,by się wyjaśniło :)
 
reklama
Aniay Ja temperaturę też mierze od 4 lat. Właśnie po to żeby wiedzieć kiedy jest ovu, czy hormony w pierwszej fazie są dobre, potem czy progesteron nie za niski w drugiej także mi również przydaje się mierzenie.Jednak żaden z moich wykresów idealnie ciazowych nie skończył się ciaza:) także teraz już wiem ze u mnie idealny wykres w drugiej fazie wcale nie musi oznaczać ze się udalo:) a czemu masz tak długie cykle? Nie masz czasem PCOS? Robiłaś badania hormonów może w 3dc? Bym zerknela na wyniki i wykres temperatury,by się wyjaśniło :)
Mam pco napewno. Wyniki z krwi jednak mam ksiazkowe I nic nie wskazuje na problemy z hormonami. Co prawda z 14 dnia cyklu ale okolo 12 dni przed owu. Ide w poniedzialek na usg. Dam Ci link do wykresu jak mi Internet wroci, (teraz z komorki)ale ja od niedawna dopiero temp mierze.
 
Do góry