reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Magoo widzę ze nawet i w życiu mamy podobnie. Jedynie jestem młodsza i zdana jak i Ty na siebie. Bez wsparcia rodziny,znajomych
 
reklama
Pewnie takich jak my jest więcej....
A mi się @ opóźnia... Test 2 dni temu wyszedł negatywny, dziś rano też, a jednak @ nie ma, a ja mam jakieś takie irracjonalne przeświadczenie, że jestem w ciąży.
Tydzień temu byłam u mojej ginki, stwierdziła że endometrium wygląda ciążowo - bo z grubości wynikało, jakbym była 2 dni przed @ a do terminu @ było jeszcze 5 dni. Może jednak?
Tak to jest - wczoraj deprecha, dziś nadzieja... Chciałabym wreszcie mieć już pewność, nie przeżywać tej huśtawki...
Nie pójdę na betę, nie zrobię kolejnego testu, nie mam już siły na to. Mnie się te kreski już powoli w głowie robią - widzę coś, potem nie widzę, to już trochę za daleko dla mnie. Jak do soboty nie dostanę @ to w niedzielę zatestuję. Ale wcześniej nie. I najwyżej - co ma być to będzie i tak.
 
A mnie już drugi dzień pobolewa podbrzusze.Okres mam dostać w niedziele lub w poniedziałek i co tyle dni będzie mnie jeszcze męczyło?
 
Kacha Ja również mam @ dostać w sobotę i ciągle czuje bóle @. Od wczoraj silniejsze. Ale poza tym żadnych innych dolegliwości nie mam.

Magoo Trzymam kciuki oby to było to &&&&&
 
reklama
Do góry