reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Potrzebuje porady
Dziś byłam na monitoringu, 10 dzień cyklu i prawy jajnik jest już po owulacji. W lewym jajniku pęcherzyk 16x19, endometrium 7. Do tej pory owulacja zawsze między 12 a 14 dc i tylko z jednego jajnika.
lekarz zlecił od razu estradiol, ale przypisał Ovitrelle i mam wziąć jutro.
Nie ukrywam ze pomimo 3 lat staran pierwszy raz mam taka sytuacje, dlatego chciałam zapytać czy ktoras z Was miała tak? Czy cykl był udany?
Dziękuje za podzielenie się swoimi historiami lub przemyśleniami 😊
a po pierwszej drożności wszystko było ok?
U mnie się tak zdarzyło, że miałam dwie owulację z dwóch różnych jajników, albo 3 pęcherzyki z jednego ale niestety ciąży nie udało się uzyskać.
Ale trzymam kciuki za powodzenie Twojego cyklu 🤞🤞😏
 
a po pierwszej drożności wszystko było ok?
U mnie się tak zdarzyło, że miałam dwie owulację z dwóch różnych jajników, albo 3 pęcherzyki z jednego ale niestety ciąży nie udało się uzyskać.
Ale trzymam kciuki za powodzenie Twojego cyklu 🤞🤞😏
pytałam Cię co prawda o to wczoraj na kreskach, ale odpowiedź mogła mi umknąć przez łzy w oczach że śmiechu przy przedzieraniu się przez rozmowy o 💩, więc wybacz że się powtarzam: te dwie owulacje miałaś w jakim odstępie czasowym? To były godziny czy dni? Brałaś wtedy ovi czy pęcherzyki z obu stron same pękły?
 
a po pierwszej drożności wszystko było ok?
U mnie się tak zdarzyło, że miałam dwie owulację z dwóch różnych jajników, albo 3 pęcherzyki z jednego ale niestety ciąży nie udało się uzyskać.
Ale trzymam kciuki za powodzenie Twojego cyklu 🤞🤞😏
Po pierwszej drożności wyszło ze niby drożne aczkolwiek mam mieszane uczucia. Wykonywał mi ja lekarz który był nastawiony na pieniądze i cały czas w głowie mętlik czy one są wiarygodne
 
pytałam Cię co prawda o to wczoraj na kreskach, ale odpowiedź mogła mi umknąć przez łzy w oczach że śmiechu przy przedzieraniu się przez rozmowy o 💩, więc wybacz że się powtarzam: te dwie owulacje miałaś w jakim odstępie czasowym? To były godziny czy dni? Brałaś wtedy ovi czy pęcherzyki z obu stron same pękły?
odpowiadałam 😁 brałam ovi mimo tego, że według lekarza jeden właśnie pękał bo był nieregularny a po paru godzinach od ovi bolał mnie drugi jajnik i lekarz mówił, że właśnie wtedy pękł drugi 😏
 
Potrzebuje porady
Dziś byłam na monitoringu, 10 dzień cyklu i prawy jajnik jest już po owulacji. W lewym jajniku pęcherzyk 16x19, endometrium 7. Do tej pory owulacja zawsze między 12 a 14 dc i tylko z jednego jajnika.
lekarz zlecił od razu estradiol, ale przypisał Ovitrelle i mam wziąć jutro.
Nie ukrywam ze pomimo 3 lat staran pierwszy raz mam taka sytuacje, dlatego chciałam zapytać czy ktoras z Was miała tak? Czy cykl był udany?
Dziękuje za podzielenie się swoimi historiami lub przemyśleniami 😊
Nie miałam tak nigdy, ale chciałabym 😀 rany, mieć dwie szanse w jednym cyklu, czad 🤩
 
Hej dziewczyny😊
Na forum jestem całkiem nowa. Mam 30 lat, mąż 35. O maleństwo staramy się od 2020 roku bezskutecznie. Chyba wszystkie możliwe badania wykonane, jestem po 4 nieudanych inseminacjach, ale dopiero gdy trafiłam do innego lekarza okazało się, ze były bez sensu bo moje hormony były nieuregulowane. Na stałe przyjmuje euthyrox 50, dostinex, tardyferon i dekristol.
Przy kolejnym cyklu czeka mnie kolejne badanie drożności jajowodów
Właśnie dostałam wynik estradiol to 350 pg/ml. Ale bladego pojęcia nie mam co to oznacza 🫣
 
reklama
Do góry