reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziś byłam u nowego gin fajny konkretny jednak nie chce narazie iść w kierunku stymulacji ze względnu na mój młody wiek badania mówi ze są Ok i żeby się nie denerwować i będziemy monitorować ten miesiąc cykl 🤷‍♀️ Mówił ze to nie jest tak łatwe jak kupno nowego iphona 🤣 bardzo mnie dziś uspokoił 🙌
 
reklama
Hej dziewczyny, co sądzicie o takich wynikach:
4 dzień cyklu:
LH 3,12 mlU/ml
FSH 5,45 mlU/ml
Czyli stosunek LH do FSH to 0,57
Estradiol 77,98 pg/ml (norma 21-251)
22 dc, badania wykonywane w poprzednim cyklu:
Progesteron 21,51 ng/ml
Prolaktyna 32,24 ng/ml (norma 5,18-26,53).
Staramy się o dziecko prawie 2 lata. We wtorek idę na badania drożności, wtedy skonsultuję wyniki z lekarzem.
Pozdrawiam Was 🌞😊
 
Wygląda spoko. Zbadałabym AMH.
No i ja przy niewiele wyższej prolaktynie dostałam leki na zbicie
Hej dziewczyny, co sądzicie o takich wynikach:
4 dzień cyklu:
LH 3,12 mlU/ml
FSH 5,45 mlU/ml
Czyli stosunek LH do FSH to 0,57
Estradiol 77,98 pg/ml (norma 21-251)
22 dc, badania wykonywane w poprzednim cyklu:
Progesteron 21,51 ng/ml
Prolaktyna 32,24 ng/ml (norma 5,18-26,53).
Staramy się o dziecko prawie 2 lata. We wtorek idę na badania drożności, wtedy skonsultuję wyniki z lekarzem.
Pozdrawiam Was [emoji274][emoji4]
 
U mnie dziś pierwszy raz w życiu 33 dc. Ale nie nie!! nie dam się nabrać, bo już 3 miesiące z rzędu tak się daje wkręcić podstępnej 🙊.
Ale jakie zaskoczenie.. znalazłam 2 testy w szafce i od razu mózg kręci się inaczej 😆🤦‍♀️
 
Dziewczyny, ja też walczę ko ciążę 🙂 w styczniu niestety doszło do niewydolności szyjki macicy i straciłam dziecko w 20 tygodniu ciąży. Krwawienie wystąpiło 28.02 więc owulacja powinna pojawić się u mnie 14.03. Mąż właśnie w tym dniu wyjechał do pracy za granicę więc staraliśmy się przed owulacja te kilka dni. Czekam z niecierpliwością aż będę mogła wykonać test 🙂🙂☺️ marzy nam się ta ciąża bo straszna pustka nastała. Na badaniu kontrolnym lekarz dał nam zielone światło co do staran dlatego ruszyliśmy już od pierwszego cyklu po poronieniu. Trzymajcie kciuki❤️
 
Dziewczyny, ja też walczę ko ciążę 🙂 w styczniu niestety doszło do niewydolności szyjki macicy i straciłam dziecko w 20 tygodniu ciąży. Krwawienie wystąpiło 28.02 więc owulacja powinna pojawić się u mnie 14.03. Mąż właśnie w tym dniu wyjechał do pracy za granicę więc staraliśmy się przed owulacja te kilka dni. Czekam z niecierpliwością aż będę mogła wykonać test 🙂🙂☺️ marzy nam się ta ciąża bo straszna pustka nastała. Na badaniu kontrolnym lekarz dał nam zielone światło co do staran dlatego ruszyliśmy już od pierwszego cyklu po poronieniu. Trzymajcie kciuki❤️
Ojejku, przykro mi z powodu poronienia. Trzymam kciuki i życzę szybkich 2 kresek <3
 
reklama
Do góry