reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnoie 11dpo i 29 dzien cyklu... zwykle mam cykle 28-32 dni. wg jednej aplikacji mam miec okres jutro a wg drugiej (bardziej wiarygodnej, bo wprowadzilam info na podstawie testu owulacyjnego kiedy podejrzewam, ze ta owulacja byla) powinien przyjsc w niedziele.
chyba bede testowac jutro rano, choc szczerze powiedziwaszy to wolalabym po prostu czekala na okres dopoki nie przyjdzie, ale odwiedzaja nas rodzice mojego chlopaka jutro i napewno mama bedzie chciala prosecco otworzyc... :oops: dziwnie sie z tym czuje, to pierwszy miesiac w ktorym faktycznie sie staralismy i udalo sie uzyskac pozytywny test owulacyjny, wiec tak naprawde po raz pierwszy w zyciu bede robic test wiedzac, ze jest mozliwosc ciazy.
czekamy 😁🤞
 
reklama
Dziewczyny, badałam dzisiaj betę i wynosi ona 549, 600 mIU/ml :) Dziękuję wam za wszystkie rady i wsparcie. Fajnie, że istnieją osoby, które zawsze zrozumieją, podniosą na duchu ❤️❤️❤️
Jesteście cudowne i każdej z was życzę II kresek na teście :* Ściskam was mocno kochane, dziękuję za każdą wiadomość i poradę :*
@Zazuu ty szczególnie jesteś tutaj kopalnią wiedzy :* Dziękuję, że tyle mogłam się dzięki twoim wpisom dowiedzieć :**
Powodzenia! :*** ❤️💞
Super!
Gratulacje.
Spokojnej i radosnej ciąży, i ekspresowego bezbolesnego rozwiazania:p
 
reklama
Do góry