reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dostałam właśnie sms, że od niedzieli mogę ruszać na legalu ze stymulacja [emoji7]
Wyżebrałam też 3 terminy na usg w 8,14 i 18 dc i mam nadzieję, że to wystarczy żeby wstrzelić się z podaniem pierwszego w życiu ovitrelle[emoji23]
Jaram się jak pochodnia
 
Dostałam właśnie sms, że od niedzieli mogę ruszać na legalu ze stymulacja [emoji7]
Wyżebrałam też 3 terminy na usg w 8,14 i 18 dc i mam nadzieję, że to wystarczy żeby wstrzelić się z podaniem pierwszego w życiu ovitrelle[emoji23]
Jaram się jak pochodnia
trzymam kciuki, niechaj rośnie pięknie i pęka <3
 
Czes
Cześć Dziewczyny! Czytam Wasze wpisy już od jakiegoś czasu i jeśli mogę, również dołączę do Waszego grona 😄 W skrócie o mnie: jestem mamą 3-letniego chłopca, w pierwszą ciąże zaszłam w 16 cyklu starań, ciąża zakończyła się cc. Teraz starania od maja 2021. Mamy problem z kiepskimi parametrami nasienia, morfologia na poziomie 0% i ruchliwość połowę poniżej normy. Walczymy o poprawę. U mnie teoretycznie wszystko ok, ale zauważam krótką
fazę lutealną, jednak lekarz bagatelizuje moje obawy. W najbliższym czasie będę badać progesteron przez kilka dni w fazie lutealnej i zobaczymy.
Trzymam za Was wszystkie kciuki 😘
 
reklama
Do góry