reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja też ogladam rozne gowna :D top model tak ale ja ogladam ukryta prawde...:D to chyba najgorszy sort :D
Ale sluchajcie, ja u mnie w pracy jak w systemie robie dzialania to na koniec mam cos takiego jak audyt, gdzie musze wpisać czemu to zrobilam, na jakiej podstawie, numer ticketu, maila czyli szeroko pojete źródło mojego dzialania. Taki audyt zostaje tam na zawsze i nie mozna go usunac.i tak kiedyś w audyt prawie wkleilam linka do ukrytej prawdy... :D
Ja uwielbiam Ukrytą prawdę jeśli muszę się odmóżdżyć ;) Wspaniałe to jest wtedy! Włączasz TV i się gapisz, nie trzeba się zastanawiać ani wysilać. No boskie to jest. Podobnie jak kiedyś te brazylijskie telenowele. To był czad ;)!
 
Ja też lubię ukrytą prawdę xd teraz jeszcze są te tajemnice miłości i opowieści małżeńskie i też polubiłam xD a mój mąż tylko "ku*wa jak możesz oglądać te sitkomy xDDD". Ale jak czasem sam się wkręci to jest "cicho, cicho, bo oglądam" xD
 
Ja też lubię ukrytą prawdę xd teraz jeszcze są te tajemnice miłości i opowieści małżeńskie i też polubiłam xD a mój mąż tylko "ku*wa jak możesz oglądać te sitkomy xDDD". Ale jak czasem sam się wkręci to jest "cicho, cicho, bo oglądam" xD
U mnie to samo 🤣🤣🤣Najpierw- Matko, weź już przestań, przełącz, a potem- czekaj, czekaj- to z kim on teraz kręci i czyje to są pieniądze? 🤣🤣🤣
 
Dziękuję wam bardzo dziewczyny za wsparcie. Niestety ja sie wszystkim przejmuje i oczywiście teraz nie ma wyjatku. Az sama jestem na siebie zła! 😤 dajcie znać lepiej jak spedzacie po południe/wieczor, ze taka cisza nastała 😁😁
Niestety ludzie potrafią być takimi szujami i chociaż to ciężkie to należy to olać. To są kompleksy tej osoby, jej dziwny problem. Dobrze, że masz fajna szefową - to jest bardzo ważne. Ja miałam cudownego szefa i szefowa przez 5 lat, a od półtora roku totalne mapety…

Ja dziś mam bardzo towarzyski dzień a wieczorem byłam w kinie ;)
 
no dla mnie to chyba najbardziej bolesne jest jak komuś pyka od razu. Mam jakiś żal, że ktoś w ogóle nie wie, jakim bólem to jest, ze nie wychodzi. Też mam kolege w pracy, który dopiero co mówił, ze zaczynają się starać z kobietą o dziecko. No i pyk, za chwilę poinformował, ze 8 tydzień... obydowje otyli. Nie mam nic do otyłych, zeby nie było, ale jest to jakaś przeszkoda. I myślę, ludziom z przeszkodami wychodzi, a ja szczupła, stary szczupły, zdrowo się prowadzimy ale nie. Bo **** mi w dupę.
hejka! Ja mam podobnie, mimo że myślimy o dziecku od paru miesięcy to ja wiem, że jestem gotowa. Jak słyszę historie, koleżanka odstawiła tabsy w 1 miesiącu zaszła w ciąże, gdzie ja odstawiłam w lutym dopadły mnie wszystkie możliwe skutki uboczne odstawienia, tłustak skóra, włosy wiecznie smalec, ogromna ilość pryszczy i nic... później kolega wielki ''lovelas'' poznał ''miłość swojego życia'' uznali po 3 mc wspólnego życia, że może postarają się o dziecko (tzn ona uznała) po 4 mc ciąża...i tak wkółko. Nie staram się długo a już słuchając takich historii myślę sobie jak to jest... a co dopiero osoby które starają się dłużej.

Dziewczyny które mają problemy polecam klinikę

wczesniej pisałam że mojej mamy brat 4 lata starał się o dziecko (obecnie mają 3)... dopiero ten lekarz im pomógł,mimo że zwiedzili pół Polski szukając klinik leczenia niepłodności.
 
hejka! Ja mam podobnie, mimo że myślimy o dziecku od paru miesięcy to ja wiem, że jestem gotowa. Jak słyszę historie, koleżanka odstawiła tabsy w 1 miesiącu zaszła w ciąże, gdzie ja odstawiłam w lutym dopadły mnie wszystkie możliwe skutki uboczne odstawienia, tłustak skóra, włosy wiecznie smalec, ogromna ilość pryszczy i nic... później kolega wielki ''lovelas'' poznał ''miłość swojego życia'' uznali po 3 mc wspólnego życia, że może postarają się o dziecko (tzn ona uznała) po 4 mc ciąża...i tak wkółko. Nie staram się długo a już słuchając takich historii myślę sobie jak to jest... a co dopiero osoby które starają się dłużej.

Dziewczyny które mają problemy polecam klinikę

wczesniej pisałam że mojej mamy brat 4 lata starał się o dziecko (obecnie mają 3)... dopiero ten lekarz im pomógł,mimo że zwiedzili pół Polski szukając klinik leczenia niepłodności.
źle napisałam... nie dziewczyny które mają problemy... co to za absurd nie tylko kobiety mają problemy ale również panowie.. miałam na myśli pary które mają problemy
 
reklama
Do góry