reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Jeśli zachodzisz to raczej nie, prędzej laparoskopię, czasem jakieś zrosty czy polipy utrudniają poprawne zagnieżdżenie.
Hmm, a to ja myślałam narazie o histeroskopii czy nie ma zrostów.
Ja miałam histeroskopie operacyjna po pierwszym poronieniu bo zostały jeszcze jakieś resztki. I wtedy nie widzieli żadnych polipów wiec zakładam, że nic się od tamtego czasu nie zrobiło. Ale zrosty mogły się zrobić po drugim lyzeczkowaniu, którego tak bardzo nie chciałam :(
 
reklama
Ciekawe w sumie.
Ale z drugiej strony to trzeba by było też ostrzegać wszystkie kobiety, które mają rtg że nie mogą zajść w ciążę. No i naświetla się przecież całe jajniki więc i wszystkie inne komórki jeszcze nie dojrzałe. Muszę o tym poczytać
Wiesz to pewnie takie dmuchanie na zimne. Pewnie jakby się zaszło to by się nic nie stało ale jakby się stało, to by się człowiek całe życie zastanawiał czy to miało jakiś wpływ. RTG jest najbardziej niewskazane w pierwszym trymestrze ciąży chyba.
 
20220601_205116.jpg

Mam gacie na swoje bo okres
Bikini ktore jest faworytem starego, bo pol cycka widac
 
reklama
Do góry