reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Mnie tak dwóch lekarzy mówiło, że jak tradycyjne hsg to w tym cyklu bez starań. Miałam sono więc starania były dozwolone.
Mi tez nikt nie mówił, żeby się wstrzymywać, wręcz żeby działać bo 3 cykle po hsg są kluczowe 🤷🏻‍♀️

Któraś z Was pytała o krwawienie po hsg- ja lekko plamilam chyba 2 dni, nie miałam krwawień, gdybym miała to dzwoniłabym do ginki.
 
Ja tez zaatakuje moja endo co chodzę na nfz może da skierowanie nasciemniam ze Gin dal taka propozycyje a ciula dal😁😁 ona łyknie wszystko babeczka gitara wysyła na badanie hormonów nawet do szpitala na oddzial i rezonans. Właśnie jestem po rezonansie przysadki niby prolaktyna podwyższona była 509 a norma chyba jak kojarzę 498? Ale nic na szczęście nie wyszło tylko jakiś lejek przysadki zgięty nie wiem czy to coś poważnego poczekamy 7.06 wizyta także przekabace ja na hsg chyba te sono ( z tym usg?) to nie będę musiała do szpitala leciec. A do gina prywatnego podlece jak będę po miesiączce by zrobic monitoring i też mu nagadam 😁😁😁😁 ale mam zacny plan jaram się jak głupia i pokładam w tym hsg duza nadzieję że to właśnie MI pomoże🤞🤞🤞🤞🤞
 
Ciekawe w sumie.
Ale z drugiej strony to trzeba by było też ostrzegać wszystkie kobiety, które mają rtg że nie mogą zajść w ciążę. No i naświetla się przecież całe jajniki więc i wszystkie inne komórki jeszcze nie dojrzałe. Muszę o tym poczytać

Nie do końca w temacie, ale jak była wielka awantura o moją pierwszą ciążę. To moja mama powiedziała, że ale jak to bo jako dziecko miałam wielokrotnie robione RTG bioder ze względu na jakieś tam problemy z nimi i podobno według lekarza miałam być od tego bezpłodna :o bo miało uszkodzić już nawet na tym etapie wszystkie jajka.
A jak robiłam amh rok temu to było w normie
 
reklama
Do góry