reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Wiesz co gin powiedzial ze tylozgiecie ogolnie w niczym nie powinno przeszkadzać, ale jak go pociagnelam za jezyk i dodalam ze lezalam po z nogami do gory, to powiedzial ze mam robic na odwrot i lezec na brzuchu te pół godz 🤷‍♀️
I teraz będę sobie wkładać do durnego łba, ze może to przez to 😃
 
reklama
Ooo jak cudownie! Od dawna? Skąd ten pomysł?;)
4 lata temu rzuciłam wszystko w cholera w PL i przyjechałam do Barcelony, chcialam sobie zrobić przerwe 2-3 miesiące od pracy, uczyć się hiszpańskiego, mieć wakacje ale znalazłam prace po 2 tyg wiec juz tak zostałam 😁 a 2 lata temu wyprowadziłam się z Barcelony tu gdzie mieszkam ze względu na starego 🤷🏽‍♀️ i tak się żyje, siesta i fiesta 😁😁😁
 
4 lata temu rzuciłam wszystko w cholera w PL i przyjechałam do Barcelony, chcialam sobie zrobić przerwe 2-3 miesiące od pracy, uczyć się hiszpańskiego, mieć wakacje ale znalazłam prace po 2 tyg wiec juz tak zostałam 😁 a 2 lata temu wyprowadziłam się z Barcelony tu gdzie mieszkam ze względu na starego 🤷🏽‍♀️ i tak się żyje, siesta i fiesta 😁😁😁
A Stary to Hiszpan? ;)
 
Gin jak weszłam to to samo ze ta owulacja to jest taczej pozniej bla bla, ja juz niezadowolona bo obala moje teorie 🤣 jeszcze na cyto to samo cos za malo sluzu jak za 2 dni ma być owu... no i na usg mowi a jednak nie sluzu jest wystarczajaco w srodku, pecherzyk 20mm na lewym jajniku, endometrium 13 mm. W sobote ide sprawdzic czy pękł. Dostane tez skierowanie na hormony i morfologie.
Aaa i jeszcze ciekawostka, z tydzień temu zdiagnozowalam sobie tylozgiecie z googlami 🤣 ginowi nic nie mówiłam, a on na usg pierwsze co ze to mam 🙈 po cichu licze wiec ze sama sobie przeszkadzalam biorac po sexie tylek do gory🤦‍♀️ teraz mam lezec pół godz po na brzuchu
Tak się zastanawiam bo najpierw mnie grubość Twojego endo zachwyciła, potem zrobiło mi się smutno jak pomyślałam o moim (6,3 mm :(). A teraz się tak zastanawiam - ono nie jest trochę za grube jak na te faze cyklu?
 
I teraz będę sobie wkładać do durnego łba, ze może to przez to 😃
Ja właśnie znalazlam stare 3 wydruki z badan z ostatnich 4 lat i zawsze pierwsze zdanie trzon macicy w tylozgieciu, brawo ja😅

Oczywiście podkreślam, ze to bylo na zasadzie jak juz leze, to mam lezec w dobra stronę, więc nie przejmuj sie i po prostu sprobuj, może sie uda 🙂
 
Ałaaaa😲😲
A spróbowałaś przeliczyć sobie ile kcal jesz dziennie? Bo jednak jesli jest odpowiednia dieta pod katem io, zdrowa i ruch i nie działa, to może tu jest błąd i wystarczy obciąc albo dolozyc kcal?
Jestem na deficycie na 100%, ale nie głoduje, no to na logikę powinno spadać a stoi w miejscu ;) dietetyk nade mną ręce rozłożył ;) beznadziejny przypadek 🤷🏻‍♀️😬
 
Tak się zastanawiam bo najpierw mnie grubość Twojego endo zachwyciła, potem zrobiło mi się smutno jak pomyślałam o moim (6,3 mm :(). A teraz się tak zastanawiam - ono nie jest trochę za grube jak na te faze cyklu?
Gin nic nie mowił żeby bylo cos nie tak, ja tej kwestii nie ogarniam 🤷‍♀️ może któraś z bardziej doświadczonych dziewczyn mogłaby się wypowiedzieć?
 
Gin nic nie mowił żeby bylo cos nie tak, ja tej kwestii nie ogarniam 🤷‍♀️ może któraś z bardziej doświadczonych dziewczyn mogłaby się wypowiedzieć?
Mi teraz pierwsza ginekolog zaczęła dokładnie mierzyć i tylko ona na to zwróciła uwagę. Nikt nigdy nie zwrócił na to uwagi. Lekarze…
 
reklama
Do góry