reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
My tez braliśmy w zeszłym roku kredyt ale na szczęście nie jakiś bardzo duży i te podwyżki nie są dla nas aż tak straszne.

A apropo piwa to uwielbiam bezalkoholowe - ale teraz za bardzo nie pije. Ja jestem wiecznym zmarzlakiem a piwo podobno wychładza organizm wiec odstawiałam.
Ja nie pije ani soków (chyba ze czasem jakiś świeżo wyciskany) ani coli czy innych podobnych. Kiedyś uwielbiałam wodę lekko gazowana ale właśnie z uwagi na ilość plastik przerzuciłam sie na filtrowana wodę z kranu, a w okresie zimowym pije tylko ciepła przegotowana wodę :)
 
My tez braliśmy w zeszłym roku kredyt ale na szczęście nie jakiś bardzo duży i te podwyżki nie są dla nas aż tak straszne.

A apropo piwa to uwielbiam bezalkoholowe - ale teraz za bardzo nie pije. Ja jestem wiecznym zmarzlakiem a piwo podobno wychładza organizm wiec odstawiałam.
Ja nie pije ani soków (chyba ze czasem jakiś świeżo wyciskany) ani coli czy innych podobnych. Kiedyś uwielbiałam wodę lekko gazowana ale właśnie z uwagi na ilość plastik przerzuciłam sie na filtrowana wodę z kranu, a w okresie zimowym pije tylko ciepła przegotowana wodę :)
Teraz są takie gorąca, że piwko to wchodzi jak złoto! 😁
 
reklama
Gin jak weszłam to to samo ze ta owulacja to jest taczej pozniej bla bla, ja juz niezadowolona bo obala moje teorie 🤣 jeszcze na cyto to samo cos za malo sluzu jak za 2 dni ma być owu... no i na usg mowi a jednak nie sluzu jest wystarczajaco w srodku, pecherzyk 20mm na lewym jajniku, endometrium 13 mm. W sobote ide sprawdzic czy pękł. Dostane tez skierowanie na hormony i morfologie.
Aaa i jeszcze ciekawostka, z tydzień temu zdiagnozowalam sobie tylozgiecie z googlami 🤣 ginowi nic nie mówiłam, a on na usg pierwsze co ze to mam 🙈 po cichu licze wiec ze sama sobie przeszkadzalam biorac po sexie tylek do gory🤦‍♀️ teraz mam lezec pół godz po na brzuchu
@Zazuu mogłabyś zerknac czy to endometrium nie jest za grube i czy to ma jakies konsekwencje? To 12dc, cykle ok. 27 dni
 
Do góry