reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

laski ! Polećcie coś super na weekend, jakiś fajny hotel, czy miejsce żeby pojechać tak erotiko romantiko, ale oprócz łóżka, żeby było coś do roboty 😃 góry, może, jezioro, cokolwiek
Może 😂😂😂
Jedzcie sobie do Kazimierza, na weekend w sam raz, na dłużej już trochę nudy. A jak moze być daleko to góry stołowe i schronisko pasterka, tam jest pięknie :) chociaż mi sie marzą Mazury i łosiostrada, chciałabym zobaczyć takiego bydlaka w naturze 😀
 
reklama
Może 😂😂😂
Jedzcie sobie do Kazimierza, na weekend w sam raz, na dłużej już trochę nudy. A jak moze być daleko to góry stołowe i schronisko pasterka, tam jest pięknie :) chociaż mi sie marzą Mazury i łosiostrada, chciałabym zobaczyć takiego bydlaka w naturze 😀
O, albo Samotnia w Sudetach
 
jesu dla mnie seks rano to jakaś pomyłka. W ogóle nie mam chęci. Może być w ciągu dnia, a najlepiej wieczorem, nawet późnym. W nocy też nam się zdarza
My z nocnego seksu mieliśmy moja druga ciąże :) w sensie z takiego na śpiocha w środku nocy :D

A ja seks rano lubię ale tylko wtedy jak mamy więcej czasu i najpierw kawka a potem sex ;)
 
laski ! Polećcie coś super na weekend, jakiś fajny hotel, czy miejsce żeby pojechać tak erotiko romantiko, ale oprócz łóżka, żeby było coś do roboty 😃 góry, może, jezioro, cokolwiek
Nasze ukochane miejsce na wypady we dwoje to Toruń, bo mamy tam swoje ulubione restauracje i knajpki na pięknej starówce. Blisko starówki jest hotel Copernicus ze SPA, więc gdybyście się tam zatrzymali to myślę, że na weekend spacerów i chillowania wystarczy. Dużo się też dzieje o tej porze roku w mieście, więc fajnie sobie wybrać termin, kiedy jest jakiś fajny koncert albo standup, jeśli lubicie. W Toruniu lubię jeszcze osadę leśną, można się tam dostać przyjemnym spacerkiem ścieżką zdrowia, albo rowerami- tyle że to już inna część miasta.
Fajnie też nam się jeździ na Mazury, najlepiej w bliskiej odległości Mikołajek, żeby można było sobie pośmigać motorówką, albo od biedy nawet i rowerkiem wodnym czy kajakiem (szczególnie jeśli się zatrzymacie pod Mikołajkami w jakiś spokojniejszej okolicy).

Ja marzę w tym roku o zagranicznych wakacjach (nigdy na takich nie byłam), bardzo żałuję że rok temu zrezygnowaliśmy (przez covidowe restrykcje) z podróży poślubnej na Kretę. Męczę o to starego, ale mimo prawa pracy on ma ciężko z urlopem nawet na te 10 dni, a poza tym widzę, że mu kasy szkoda. Tłumaczę mu, że nawet za te 6 tys domu nam nie postawi, życia nie poukłada, a byśmy przynajmniej coś przeżyli póki jesteśmy we dwoje i mamy taką możliwość, zobaczyli te szmaragdowe wody, wygrzali dupki. Bardzo nam potrzebne naładowanie baterii i odpoczynek od codzienności. No ale marudzi i nie wiem, czy coś z tego będzie 😡
 
reklama
A zapytałaś rano czemu po prostu poszedł spać? Zapomniał? Może znowu coś się dzieje? My kobiety jak mamy huśtawki nastrojów czasem z minuty na minutę to pół świata o tym wie, a z mężczyznami jednak inaczej.
Rano nie pytałam, bo zaspał i tylko wyspał, umysł żeby, ubrał się i wyszedł
 
Do góry