reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Oj to ja odwrotnie. najbardziej lubię rano ale rzadko jest okazja bo ja na 6 do pracy a mój na 8 więc jak ja wychodzę to on jeszcze śpi. Poranne seksy nadrabiamy w wolne weekendy, a w tygodniu najczęściej popołudniami, bo wieczorem to znowu ja chodzę wcześniej spać :p

@Nel331 jak mój w nocy przychodzi do łóżka i mnie budzi to też jestem nieprzytomna i czasem nie kontaktuję i pytam go o dziwne rzeczy i nie zawsze się rozkręcę 😜 więc trochę Twojego rozumiem w tym temacie
 
Ja rano też nie lubię, ogolnie do mnie rano to bez kija nie podchodź 🤣 nie ważne czy 6 czy 11, musze się odnaleźć w nowej rzeczywistości po pobudce🤣 a każda inna pora dnia/nocy jest spoko😁
 
laski ! Polećcie coś super na weekend, jakiś fajny hotel, czy miejsce żeby pojechać tak erotiko romantiko, ale oprócz łóżka, żeby było coś do roboty 😃 góry, może, jezioro, cokolwiek
 
To tez już mamy obgadane, bo kiedyś tez mnie budził w środku nocy.
W weekendy nie ma problemu, w tygodniu albo po pracy albo wieczorem. Po prostu on tak ma, ciężko mi to wytłumaczyć. Nie raz potrafi przyjść z pracy o 15 i spać do rana.
Albo nie spać cała noc. W każdym razie był świadomy, ze to było ważne No ale wolał iść spać wiec nie ma o czym z nim dyskutować.
A zapytałaś rano czemu po prostu poszedł spać? Zapomniał? Może znowu coś się dzieje? My kobiety jak mamy huśtawki nastrojów czasem z minuty na minutę to pół świata o tym wie, a z mężczyznami jednak inaczej.
 
reklama
laski ! Polećcie coś super na weekend, jakiś fajny hotel, czy miejsce żeby pojechać tak erotiko romantiko, ale oprócz łóżka, żeby było coś do roboty 😃 góry, może, jezioro, cokolwiek
Gniew <3 88A3D483-5608-45D4-82F2-58D7888E59EC.jpegD9BB70DE-A357-4FB8-A966-02A6B4A61B45.jpeg4E9B5891-B676-4898-A8A8-690FD535CF19.jpeg5D323AEB-1767-43D5-BEDC-45010F8A1668.jpeg
 
Do góry