reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny. Ja dziś spałam prawie do 10.00, co uwielbiam. Teraz sprzątam (jak widać z przerwami), w planach mam jeszcze poprzesadzać pomidorki cherry i papryczki do większych doniczek, a na wieczór jakiś film i lenistwo że starym. Szału nie ma i najchętniej powtórzyłabym to spanko przy takiej pogodzie. Nastrój ani dobry ani zły.
 
reklama
Hej dziewczyny. Wygląda na to, że druga inseminacja się nie udała. Wczoraj zaczęły mnie boleć jajniki i wieczorem zaczęły się plamienia, dzisiaj tego już nie mogę nazwać plamieniami. Okres przyszedł za wcześnie, bo testować miałam dopiero w środę😥
Na razie próbuje zdrapać się z podłogi i zastanawiam co dalej robić, czy spróbować jeszcze raz czy rozpocząć z ivf. Na razie nie wiem, nie mam ochoty nawet skontaktować się z lekarzem i próbować dalej.
Przykro mi jest bardzo ☹️☹️☹️
Dzisiaj po prostu nie rób nic, spędź ten dzień na zdrapywaniu się z podłogi. Naprawdę bardzo mi źle z tym, że nie wyszło ☹️☹️☹️
 
A ja mam dzisiaj jakiś do d*py dzień. Wstałam rano dosyć późno bo mnie boli brzuch/jajniki i do tego mam mdłości ale to chyba z bólu. Pojechałam do sklepu na zakupy na cały weekend i tak mnie wszystko wku***ało, że szok. Ludzie parkujący na kilku miejscach przez co długo szukałam miejsca parkingowego, później ludzie przepychający się w sklepie że się nie da przejść, brak niektórych produktów które potrzebowałam, no masakra. Chyba włączył mi się jakiś mocny PMS tydzień przed okresem. 😅
Dzisiaj lepiej bez kija do mnie nie podchodzić. 😅🙈
o jezu, znam to uczucie, że wszystko Cie wkurza :D ja już tu pisałam kiedyś, ale ogólnie najgłupszą rzeczą na jaką się wkurzyłam w PMS było: chciałam sobie poćwiczyć przed yt i kucyk mi o głowę uderzał jak biegałam. Rozryczałam się, tak mnie to wkurzało. Kurtyna.
 
No właśnie kiedy ta sobota tak minęła? Ledwie się obejrzałam, a już 14 😱
Ja od rana na zakupach, teraz porządki. Dzisiaj nie jestem w nastroju. Smutno mi jakoś.
Mam ochotę coś od*ebać. Spakować się i jechać dzisiaj nad morze albo jakiś tatuaż dziś sobie walnąć. Tyle, że z tym morzem to dzisiaj pogoda rzeczywiście fatalna... ☹️
Jak wysprzątam cały dom to się jeszcze zastanowię co tu dzisiaj robić 😉

PS. Ktoś wspomniał o kinie. Zapomniałam, że istnieje taka instytucja. Nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy w kinie 🙈
My ze starym jesteśmy para 4 lata i bylismy razem w kinie raz :D on więcej razy był w kinie z moimi braćmi niż ze mną :D
 
o jezu, znam to uczucie, że wszystko Cie wkurza :D ja już tu pisałam kiedyś, ale ogólnie najgłupszą rzeczą na jaką się wkurzyłam w PMS było: chciałam sobie poćwiczyć przed yt i kucyk mi o głowę uderzał jak biegałam. Rozryczałam się, tak mnie to wkurzało. Kurtyna.
Haha, ja się dziś prawie popłakałam w sklepie bo nie było papryki a to ostatnia rzecz którą musiałam kupić i musiałam przez to iść do drugiego sklepu 🙉😅
 
U nas za to piękna pogoda. Posadziłam kwiatki na balkon, polezalam w słońcu i o 14 przypomniało mi się że wypadałoby obiad zrobić 😆 Wczoraj się wkurzylam na suple i nic nie wzięłam, zastanawiam się czy to ma sens? Wkoncu tyle ciąż z przypadku na świecie to czy wezmę je czy nie to chyba nie zrobi różnicy 🤣
 
U nas za to piękna pogoda. Posadziłam kwiatki na balkon, polezalam w słońcu i o 14 przypomniało mi się że wypadałoby obiad zrobić 😆 Wczoraj się wkurzylam na suple i nic nie wzięłam, zastanawiam się czy to ma sens? Wkoncu tyle ciąż z przypadku na świecie to czy wezmę je czy nie to chyba nie zrobi różnicy 🤣
No ja też mam wlasnie taki czas obrażenia się na suple, ale już powoli wracam...
Też mnie wkurza, tyle hajsu i dalej nic :p
 
reklama
Do góry