reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Jak tam serduszka sobota mija? My ze starym mieliśmy iść na rowery, ale pogoda se z nas śmieszka zrobiła. Więc myślimy czy by nie skoczyć na basen.
Robię zupę krem z pieczonej papryki :D
a wieczorem napijemy się browarka i obejrzymy jakiś film pod kocykiem.
Miłego dnia!!
 
reklama
1652525183609.png

To ja
 
Hej dziewczyny. Wygląda na to, że druga inseminacja się nie udała. Wczoraj zaczęły mnie boleć jajniki i wieczorem zaczęły się plamienia, dzisiaj tego już nie mogę nazwać plamieniami. Okres przyszedł za wcześnie, bo testować miałam dopiero w środę😥
Na razie próbuje zdrapać się z podłogi i zastanawiam co dalej robić, czy spróbować jeszcze raz czy rozpocząć z ivf. Na razie nie wiem, nie mam ochoty nawet skontaktować się z lekarzem i próbować dalej.
 
Jak sprawić żeby kobieta po seksie krzyczała jeszcze pół godziny?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
Wytrzeć ch*ja w firankę 😎
Hahahaha 😂😂😂 you made my day 😘😘😘 a zaczął się ujooowwooo na maxa👿👿👿 zawożę teściowej rano chleb a ona z dupy mi pierdoli jak wróbelek że szwagierka synusia będzie miała a mają już córeczkę. Jakby mi ktoś w pysk strzelił i od rana czuje taki ucisk smutku że aż mi klatkę zaciska 🙄🙄🙄🙄🙄😭😭😭😭 odnośnie waszych wpisów to właśnie też sobie uświadomiłam straaaasszne wypłaszczenie pozytywnych emocji u siebie chociaż mam synka to znowu daje się wciągnąć w te czarną odchlań bólu przy długich staraniach. A synek rośnie i nie wiem czy będzie mi dane jeszcze raz to przeżywać. Czas mamy trudny bo się mu włączył na maxa lęk separacyjny 😵😵
 
Hej dziewczyny. Wygląda na to, że druga inseminacja się nie udała. Wczoraj zaczęły mnie boleć jajniki i wieczorem zaczęły się plamienia, dzisiaj tego już nie mogę nazwać plamieniami. Okres przyszedł za wcześnie, bo testować miałam dopiero w środę😥
Na razie próbuje zdrapać się z podłogi i zastanawiam co dalej robić, czy spróbować jeszcze raz czy rozpocząć z ivf. Na razie nie wiem, nie mam ochoty nawet skontaktować się z lekarzem i próbować dalej.
Kochana rozumiem cię i ściskam 🙄🙄🙄 ból tego rozczarowania jest ogromny. Pozwól sobie na ten ból, przeżyj to i wyrzuć z siebie. Dla mnie najgorszy ból był po pierwszej nieudanej iui bo myślałam że to lek na wszystko i musi się udać. Płakałam pół nocy do księżyca bezgłośnie bo mieszkaliśmy z rodzicami, którzy o niczym nie wiedzieli
 
Jak tam serduszka sobota mija? My ze starym mieliśmy iść na rowery, ale pogoda se z nas śmieszka zrobiła. Więc myślimy czy by nie skoczyć na basen.
Robię zupę krem z pieczonej papryki :D
a wieczorem napijemy się browarka i obejrzymy jakiś film pod kocykiem.
Miłego dnia!!
Ja dopiero wychodzę z pracy ale u mnie tez buro i ponuro, wrócę, zrobię szybki obiad i może pojedziemy do kina na strange’a :) miłego dnia 💛
 
Jak tam serduszka sobota mija? My ze starym mieliśmy iść na rowery, ale pogoda se z nas śmieszka zrobiła. Więc myślimy czy by nie skoczyć na basen.
Robię zupę krem z pieczonej papryki :D
a wieczorem napijemy się browarka i obejrzymy jakiś film pod kocykiem.
Miłego dnia!!
A ja mam dzisiaj jakiś do d*py dzień. Wstałam rano dosyć późno bo mnie boli brzuch/jajniki i do tego mam mdłości ale to chyba z bólu. Pojechałam do sklepu na zakupy na cały weekend i tak mnie wszystko wku***ało, że szok. Ludzie parkujący na kilku miejscach przez co długo szukałam miejsca parkingowego, później ludzie przepychający się w sklepie że się nie da przejść, brak niektórych produktów które potrzebowałam, no masakra. Chyba włączył mi się jakiś mocny PMS tydzień przed okresem. 😅
Dzisiaj lepiej bez kija do mnie nie podchodzić. 😅🙈
 
reklama
Jak tam serduszka sobota mija? My ze starym mieliśmy iść na rowery, ale pogoda se z nas śmieszka zrobiła. Więc myślimy czy by nie skoczyć na basen.
Robię zupę krem z pieczonej papryki :D
a wieczorem napijemy się browarka i obejrzymy jakiś film pod kocykiem.
Miłego dnia!!
No właśnie kiedy ta sobota tak minęła? Ledwie się obejrzałam, a już 14 😱
Ja od rana na zakupach, teraz porządki. Dzisiaj nie jestem w nastroju. Smutno mi jakoś.
Mam ochotę coś od*ebać. Spakować się i jechać dzisiaj nad morze albo jakiś tatuaż dziś sobie walnąć. Tyle, że z tym morzem to dzisiaj pogoda rzeczywiście fatalna... ☹️
Jak wysprzątam cały dom to się jeszcze zastanowię co tu dzisiaj robić 😉

PS. Ktoś wspomniał o kinie. Zapomniałam, że istnieje taka instytucja. Nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy w kinie 🙈
 
Do góry