reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja mam fascynujący dzień, siedzę na wykładach, jeszcze zdalnie ale chcą nam już włączyć stacjonarnie, bo rzekomo wszystkie uczelnie wróciły a my nie. No kurde uczą nas zdalnie a teraz chcą żebyśmy egzaminy pisali normalnie. Chyba ich pogrzalo, będziemy walczyć o zdalne do końca roku.
Potem mam grilla, ale jestem chora to nie wiem czy pójdę, wszystko mnie boli a jeszcze męczy gardło i kaszel.
Dziewczyny, którym wszystkie siły opadly: nie poddawajcie się! Błagam! Uda się, kurła, uda. Musi. Walczymy razem, ja mimo kryzysów nadal będę Was namawiać i dopingować. Będziemy sobie siedzieć na tym przystanku, ale RAZEM. Żadna z nas nie jest kobieta, która ma ten problem jedyna na świecie. Jest nas sporo, tylko nie każdy ma takie szczęście trafić tutaj i się wspierać, wyżalić i wygadać. Niektóre kobiety muszą same się z tym mierzyć, bo w najbliższym otoczeniu nikt nie będzie w stanie ich zrozumiec. A my się rozumiemy.
Dlatego powtarzam, zbierajcie dupy, otrzyjcie łzy i nie pozwólcie żeby wszystkie te doświadczenia Was złamały! ❤️
Podpisuje się ręką i nogą :)
 
Hej! Jak Wam mija weekend? Miss nadrobić forum No miałam zepsuty telefon 😡
Od wczoraj dziwne mam bole, dziś mnie coś kłuje i mam śluz już jak białko jajka z bordowym nitkami krwi… 🤷‍♀️ A dopiero 8dc
 
Ja mam fascynujący dzień, siedzę na wykładach, jeszcze zdalnie ale chcą nam już włączyć stacjonarnie, bo rzekomo wszystkie uczelnie wróciły a my nie. No kurde uczą nas zdalnie a teraz chcą żebyśmy egzaminy pisali normalnie. Chyba ich pogrzalo, będziemy walczyć o zdalne do końca roku.
Potem mam grilla, ale jestem chora to nie wiem czy pójdę, wszystko mnie boli a jeszcze męczy gardło i kaszel.
Dziewczyny, którym wszystkie siły opadly: nie poddawajcie się! Błagam! Uda się, kurła, uda. Musi. Walczymy razem, ja mimo kryzysów nadal będę Was namawiać i dopingować. Będziemy sobie siedzieć na tym przystanku, ale RAZEM. Żadna z nas nie jest kobieta, która ma ten problem jedyna na świecie. Jest nas sporo, tylko nie każdy ma takie szczęście trafić tutaj i się wspierać, wyżalić i wygadać. Niektóre kobiety muszą same się z tym mierzyć, bo w najbliższym otoczeniu nikt nie będzie w stanie ich zrozumiec. A my się rozumiemy.
Dlatego powtarzam, zbierajcie dupy, otrzyjcie łzy i nie pozwólcie żeby wszystkie te doświadczenia Was złamały! ❤️
❤️❤️❤️
 
Oglądacie dzisiaj Eurowizję? 😁

Oczywiście :)

Snl Season 47 GIF by Saturday Night Live
 
Oglądacie dzisiaj Eurowizję? 😁
Że Starym stwierdziliśmy że se obejrzymy 😁 to będzie moja pierwsza od 6 lat 😁😁 u nas dzis upaaaał, plaże pełne już, ludzie siedzą w knajpkach przy plaży, zaczynamy sezon letni chyba 😁😁 dla nas super ale to najgorszy czas dla naszego piesełka który ma AZS i pełno innych alergii i słońce mu nie sprzyja... a do tego grubasek się męczy strasznie w upały 🥺🥺
 
reklama
Do góry