reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja znów kolejny miesiąc to samo. Miesiączka skończyła się w poniedziałek wczoraj i dziś plamienie. I tak już chyba 3 miesiąc. I co miesiąc się stresuje ze to znów zrobił mi się polip czy inny dziad. A potem mówię lekarzowi i nie udziela mi odpowiedzi na moje pytanie dlaczego tak się dzieje[emoji20]

Może idź do innego lekarza
 
Witam się z Wami w 1dc 😭 plan na ten cykl już jest. W przyszłym tygodniu wizyta mojego męża na badaniu nasienia w Klinice Bocian, a potem w zależności od wyników konsultacja z lekarzem.

Ja mam 30 lat, to będzie już z 14 cykl starań, ani jednej ciąży... Jeśli z nasieniem będzie wszystko ok, będę chciała sprawdzić drożności jajowodów.

Powoli już tracę siły i chęci...
 
Dziewczyny,powiedzcie mi proszę co stosowałyście dodatkowo biorąc Clostilbegyt. Jestem w 9dc i mam 11 mm 1 pecherzyk, chciałabym żeby dobrze i zdrowo wyrósł, co polecacie ? Mam wychodowany tylko 1 pecherzyk:/
 
reklama
Witam, nazywam się Magda. Mam 29 lat, mąż 31. Który to cykl starań? Nawet nie umiem określić. Robimy drugie podejście do kliniki. 5 lat temu zaszłam w ciążę nagle po kilku bezowocnych latach, lecz ustala akcja serca, wywoływany tak naprawdę poród w 12 tyg. Martwego dziecka. Od tamtej pory nic. Słabe nasieniem, ale nie ma tragedii. U mnie rzekomo wszydkto ok, trochę niskie AMH, teraz umawiam się na hsg i będziemy próbować inseminacji. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona 😄
 
Do góry