reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny które jeszcze nie macie dzieci, które to u was cykle starań i ile macie lat ???
Staramy się od 2020 roku, w kwietniu 2020 poroniłam, mieliśmy przerwę do 2021 i od +/- początku roku wznowiliśmy starania. Tak chyba mniej więcej było, czasem moja głowa nie chce pamiętać pewnych rzeczy, nie mam pojęcia ile minęło cykli, nie liczę już tego. Oboje z narzeczonym mamy po 31 lat i 0 dzieci na koncie.
 
reklama
Dziewczyny które braly bromergon na zbicie prolaktyny... jak wyglądał cykl po skończeniu brania leku? Mialam kuracje na 4 miesiące i lek wyrównał mi cykl do 26 dni z 28-40 dni. Ale zauważyłam będąc u giną w innej sprawie że owulacja 14-15dc to wychodzi ze faza lutealna skróciła się do 12 dni.. jak na razie 1 dzień opóźnienia i nie wiem czy to skutek że prolaktyna podskoczyła i się przesunie okres czy coo... nie wiem kiedy jej się teraz spodziewać skoro podczas brania leku zawsze było punktualnie. Oby nie przyszła 🤫🤭
 
W poniedziałek wypisali mnie ze szpitala z beta 2049. Dziś badanie powtorzylam. Jutro wyniki. Okres był 17.09. Dzisiaj jest na logikę 35 dzień po okresie, a więc 4+7? Pęcherzyk płodowy 1 cm, pusty. Mówi mi lekarz (niestety nie mój, dzisiaj go nie było), że 6 tydzień ciąży. Wiem kiedy wspolzylam i jak.. Za 2 tygodnie kolejne usg. Przepisał mi leki dopochwowe. Nie wiem co o tym myśleć.
 
W poniedziałek wypisali mnie ze szpitala z beta 2049. Dziś badanie powtorzylam. Jutro wyniki. Okres był 17.09. Dzisiaj jest na logikę 35 dzień po okresie, a więc 4+7? Pęcherzyk płodowy 1 cm, pusty. Mówi mi lekarz (niestety nie mój, dzisiaj go nie było), że 6 tydzień ciąży. Wiem kiedy wspolzylam i jak.. Za 2 tygodnie kolejne usg. Przepisał mi leki dopochwowe. Nie wiem co o tym myśleć.
Dziś masz 5+0. Proponuję przenieść się na wątek mamusiowy, bo tu większość z nas nigdy nie była w ciąży i nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania, a tam szybko dostaniesz odpowiedzi. Na moje oko nie masz czym się przejmować, pusty pęcherzyk w 5+0 to normalna sprawa.
 
Skąd ja to znam. Mnie to się już ulewa jak słyszę a może jesteś w ciąży ? Na co czekacie ?
Bo skoro komuś się udaje od tak dziecko za dzieckiem to znaczy, ze to jest na porządku dziennym u wszystkich par.
Teraz na imprezach mamy miejsca przy stole daleko w kacie bo przecież nie musimy do dzieci wstawać wiec nie musimy siedzieć „na wylocie”
Dokładnie!
 
W poniedziałek wypisali mnie ze szpitala z beta 2049. Dziś badanie powtorzylam. Jutro wyniki. Okres był 17.09. Dzisiaj jest na logikę 35 dzień po okresie, a więc 4+7? Pęcherzyk płodowy 1 cm, pusty. Mówi mi lekarz (niestety nie mój, dzisiaj go nie było), że 6 tydzień ciąży. Wiem kiedy wspolzylam i jak.. Za 2 tygodnie kolejne usg. Przepisał mi leki dopochwowe. Nie wiem co o tym myśleć.
Dokładnie jestes w 5 tygodniu ciąży a nie 6 🤔🤔
Jeszcze za wcześnie na zarodek więc spokojnie. Ja byłam w 7 tyg ciąży i lekarz nie był w stanie powiedzieć czy wszystko gra. Wybralam sie 4 dni później na usg i juz serduszko biło. A więc masz jeszcze czas. Nie stresuj sie tak. Skoro nie krwawisz powinno wszystko grać
 
Dokładnie jestes w 5 tygodniu ciąży a nie 6 🤔🤔
Jeszcze za wcześnie na zarodek więc spokojnie. Ja byłam w 7 tyg ciąży i lekarz nie był w stanie powiedzieć czy wszystko gra. Wybralam sie 4 dni później na usg i juz serduszko biło. A więc masz jeszcze czas. Nie stresuj sie tak. Skoro nie krwawisz powinno wszystko grać
Nie krwawię. Czuję się dobrze, zjadłam bułkę z marmoladą a druga z boczkiem 😁 tak dla rozluźnienia atmosfery. Od dzisiaj muszę aplikować globulki, przez 14 dni. I za 2 tygodnie w piątek na usg. W zeszłym tygodniu dokładnie w czwartek podejrzewali ciąże pozamaciczna (3+6tc) a po tygodniu, dziś już 6 tydzień. Czyżbym przespała? 🤣 Pęcherzyk pojawił się w poniedziałek.
 
reklama
Ja znów kolejny miesiąc to samo. Miesiączka skończyła się w poniedziałek wczoraj i dziś plamienie. I tak już chyba 3 miesiąc. I co miesiąc się stresuje ze to znów zrobił mi się polip czy inny dziad. A potem mówię lekarzowi i nie udziela mi odpowiedzi na moje pytanie dlaczego tak się dzieje😞
 
Do góry