reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Miałam 2 tygodnie zwolnienia, ale jak masz diagnostyczną to znaczy, że nic nie będą nacinać/wycinać więc nie naruszą żadnych naczyń krwionośnych więc możesz spać spokojnie 😊 kiedy masz mieć? 😊 możesz sobie kupić nutridrinki w aptece żebyś się szybciej zregenerowała, mnie kazali je pić po operacji bo mają dużo wartości odżywczych a wskazana dieta lekkostrawna po zabiegu 😊
Dziękuję za podpowiedzi :)
Obecnie czekam na kariotyp, jak wynik będzie dobry (a staram się nie brać innej opcji pod uwagę) to wtedy kładzie mnie do szpitala. Mocno liczę na to, że położy mnie już w kolejnym cyklu, a ma to być między 7 a 12 dc, więc wychodzi ok 10 czerwca. Taki mam plan :)
 
Okej czyli miałaś Sono- HSG 😊 to mnie gin mówił o tej drugiej opcji, nie przez USG tylko normalnie z nacięciem w dwóch miejscach powłok brzusznych 😅 i dałabym rękę uciąć, że nazwał to histerosalpingografią 🙈

Okej, wygooglowałam i to chyba jednak chodziło o hydrolaparoskopie 🙄🤣
Tak ;) moj gin mowi ze teraz juz w zasadzie nie praktykuje sie innego HSG niz sono :) chyba ze trafi sie na lekarza w bardzo podeszłym wieku ktory pracuje na sprzęcie sprzed wieluuuu lat i nie akceptuje nowych technologi 🤣🙈
 
Tak ;) moj gin mowi ze teraz juz w zasadzie nie praktykuje sie innego HSG niz sono :) chyba ze trafi sie na lekarza w bardzo podeszłym wieku ktory pracuje na sprzęcie sprzed wieluuuu lat i nie akceptuje nowych technologi 🤣🙈
Mój powiedział, że jak sono wyjdzie słabo to i tak będę musiała zrobić to inwazyjne badanie więc szkoda żebym wydawała na darmo 600 zł 🙈 ale chyba wolę zrobić sono i poświęcić te 600 zł a może wyjdzie dobrze i nie będę musiała mieć kolejnych dziur w brzuchu 🤣🤣🤣
 
Ale w sumie na razie i tak nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłabym je zrobić 😅 to i tak dalszy plan na okolice września/października najwcześniej jakby do tego czasu się nie udało 😄
 
Z tego co słyszałam badanie jest boleśniejsze jak jajowody są niedrożne.
Zgadza się, ja mam jeden jajowod niedrożny i podczas badania myślałam ze się skicham. Ale uważam ze świetnie ze jest to badanie i ze na pewno WARTO je wykonać :) Na laparoskopię diagnostyczna tez byłam kierowana ale intuicja mnie powstrzymała, później sporo poczytałam i historie są naprawdę różne. Jak nie ma wyjścia i zabieg jest niezbędny to rozumiem, ale jeśli chodzi o sama diagnostykę, to biorąc pod uwagę ryzyko różnych powikłań lepiej chyba zastanowić się kilkukrotnie :(
 
reklama
Mój powiedział, że jak sono wyjdzie słabo to i tak będę musiała zrobić to inwazyjne badanie więc szkoda żebym wydawała na darmo 600 zł 🙈 ale chyba wolę zrobić sono i poświęcić te 600 zł a może wyjdzie dobrze i nie będę musiała mieć kolejnych dziur w brzuchu 🤣🤣🤣
600?😳😳 Ja nie placilam za to badanie ani grosza ;) dodam ze skierowanie dostalam na wizycie prywatniej.
 
Do góry