reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Skoro przepisała lek i kazała się starać to chyba można jej zaufać :)
Dokładnie tak. Ja tez biorę ten lek a przecież moja lekarka wie ze chce zajść w ciaze. W ulotce jest informacja i tym ze lek ma długi okres uwalniania substancji i w przypadku stwierdzenia ciąży należy lek odstawić. Czytałam ze ten lek polecają lekarze z klinik leczenia niepłodności ale tez widziałam opinie ze nie stosuje się go przy staraniach o ciaze. Bądź człowieku mądry 🤣 ale póki co zostaje przy nim. Rozumiem ze mógłby narobić szkód przy wczesnej ciąży ale każda z nas testuje najszybciej jak to możliwe albo nawet wcześniej wiec myśle ze nie przegapimy tego momentu i nie zdarzy się sytuacja ze będziemy brać te tabletki za długo ❤️
 
Hej, mogę spytać, co zmieniłaś w sposobie przyjmowania?
@majka89 , przede wszystkim wydłużyłam czas od przyjęcia tabletki do śniadania z 30 min do 1,5 h. Nikt z lekarzy mi tego nie mówił, ale doszukałam się info, ze nie wolno popijać woda mineralna 🙃. Wiec tylko przygotowana lub z kranu. Zwiększyłam odstęp między braniem żelaza i Euthyrox. I tez trzeba pamiętać by po Euthyroxie przez jakieś 2-4 h nie jeść nabiału, bo tez blokuje wchłanianie. I to działa ! Ale u mnie akurat po wczorajszych wynikach musi zajść kolejna zmiana, bo ostatniego TSH 1.68 spadło mi do 0,06. Owszem zmieniłam dietę, dostałam większa dawkę 50/75 . Wiec brałam na zmianę, ale widocznie jest dla mnie za duża. Dlatego pewnie endo każe zimniejszyc trochę 🤷‍♀️. Ahhhhh ta tarczyca- nigdy nie wiadomo co jest grane.
 
reklama
Do góry