reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Znalazłam tez informacje, ze w wypadku pozytywnej bety lub testu odstawić natychmiast wiec może to ma sens. Już nie wypowiadam się lekarza słuchajmy 😊
 
Właśnie wymieszałam wszystkie zioła Ojca Sroki (ale zabawa 😁) pytanie tylko jak mam je pić? Przez cały cykl czy tylko do owu? 🤔
 
Właśnie wymieszałam wszystkie zioła Ojca Sroki (ale zabawa 😁) pytanie tylko jak mam je pić? Przez cały cykl czy tylko do owu? 🤔
A jakie wymieszałaś? Żeby z tego nie wyszła jakaś mieszanka wybuchowa 😂 Ja widziałam, że np. Zioła nr 3 można pić albo do owu, albo przez 3 cykle całe i później jeden cykl przerwy
 
A jakie wymieszałaś? Żeby z tego nie wyszła jakaś mieszanka wybuchowa 😂 Ja widziałam, że np. Zioła nr 3 można pić albo do owu, albo przez 3 cykle całe i później jeden cykl przerwy
W sensie wymieszałam to co przyszło w paczce czyli dobrana przez zielarza mieszanka ziół Ojca Sroki nr 3 😁 wszystko już było odmierzone tylko wsypać do pudełka i wymieszać 😁
 
Ale się cieszę mój luby wraca dziś późnym wieczorem z delegacji alez się cieszę :-) :) już myślałam że ten cykl diabli wezmą. A ja ewidentnie czuje że owulacja się zbliża trzeci dzień z rzędu kłuje mnie w okolicy jajników. Właśnie zrobiłam pierwszy test owulacyjny kreska jeszcze blada ale czuję że to kwestia dni. Prawdopodobnie będzie jak w kalendarzu w sobotę.
 

Załączniki

  • img-20210324-184401.jpg
    img-20210324-184401.jpg
    600,4 KB · Wyświetleń: 85
Dziewczyny, w poniedziałek beta 15,8, dziś 19,6, więc słaby przyrost 😢
Chyba za szybko się ucieszyłam...
Powtórzę w piątek, ale nie robię sobie wielkich nadziei...
Bardzo mi przykro:( Wiem co czujesz bo sama to przeszlam. W lutym jak zrobilam pierwsza bete to wyszło 52 a po 72h wynik 54 ,także przyrost niemal zerowy.
 
reklama
Do góry