reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Pinki nigdy mi nie pokazywały kresek fabrycznych, na zdjęciu mój pink 4 dni przed spodziewana @ w udanym cyklu, musiałam mega się nakręcić żeby ta druga kreskę uchwycić
o widzisz, bardzo mi pomogłaś, dziękuję. Czyli u mnie jeszcze ta cholera ovitrelle siedzi ewidentnie. Ciekawe kiedy się ewakuuje i będę mogła zatestować żeby było wiarygodnie🙈🤷‍♀️
 
Dziewczyny, czy uważacie, że tu jeszcze widać pozostałość zastrzyku czy to cień fabrycznej kreski?
Ja nie widzę nic, 😞
No hej, taki okruszek już jest 3cm🥰 w końcu się udało po dwóch latach, a Ty jak tam, co u Ciebie?
A właśnie dziś do ginekologa idę i mam nadzieję że dostanę zielone światło na ten cykl

Ale super, że u ciebie wszystko jest ok
 
Hmm nie chcę Cie rozczarować ale mi 10 dni po ovitrelle tez taka kreseczka wyszła i dzisiaj dostałam @@ 🥺 życzę Ci z całego serca aby się okazało że to ciąża 😘
tak, tak, jestem pewna, ze to ovitrelle, nie nastawiam się, że to dzidzius. Zwłaszcza, ze jest zdecyodwanie za wcześnie na wykrycie malucha☹️
 
Daj znać jak wyjdziesz ✊😊
Dziewczyny! Wasza porada jest baaardzo potrzebna, bo ja jestem totalnie zielona w tym wszystkim. 16dc. Lekarz zrobił usg. Prawy jajnik-pecherzyj 26x22, lewy 20x15. Endometrium 10mm. Ogólnie dół ok.
Powiedzial, że nie widzi potrzeby robienia innych badan. Cykle mam regularne (na 12 cykli w roku 11 mam rowniutko) 29 dni. Przepisałam duhaston od dziś do 25dc dwa razy dziennie przez 3 cykle.
Ten duphaston jest na wyregulowanie cyklu czy na co?
 
Dziewczyny! Wasza porada jest baaardzo potrzebna, bo ja jestem totalnie zielona w tym wszystkim. 16dc. Lekarz zrobił usg. Prawy jajnik-pecherzyj 26x22, lewy 20x15. Endometrium 10mm. Ogólnie dół ok.
Powiedzial, że nie widzi potrzeby robienia innych badan. Cykle mam regularne (na 12 cykli w roku 11 mam rowniutko) 29 dni. Przepisałam duhaston od dziś do 25dc dwa razy dziennie przez 3 cykle.
Ten duphaston jest na wyregulowanie cyklu czy na co?
Super wieści! Ale co do duphastonu to Ci niestety nie odpowiem bo nie biorę
 
Hej, wpadłam się przywitać i chętnie do was dołączę. Z mężem staramy się od niedawna, miałam teraz już wielką nadzieję, że się udało ale niestety nie, było to tylko przesunięcie prawdopodobnie, jestem w trakcie robienia badań żeby się dowiedzieć co były przyczyną. Dobrze jest porozmawiać z kimś kto jest w podobnej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
Ja nie widzę nic, 😞

A właśnie dziś do ginekologa idę i mam nadzieję że dostanę zielone światło na ten cykl

Ale super, że u ciebie wszystko jest ok
Ojej przepraszam, my uciekliśmy ze staraczek na zamknięte forum, bo ciągle ktoś się tam kłócił i aż głowa bolała. Ja zostałam na Twoim szczęśliwym etapie ciąży po konizacji jeśli dobrze pamiętam nazwę zabiegu. Przykro mi bo domyślam się, że straciłaś tamta ciążę 😔
 
Do góry