reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zobaczcie ile orzechy brazylijskie maja selenu😲
sa mega zdrowe
 

Załączniki

  • 5D8DB84D-72F3-4181-B731-10100AFF0868.png
    5D8DB84D-72F3-4181-B731-10100AFF0868.png
    359 KB · Wyświetleń: 75
Cześć. Mam pytanie , otóż wczoraj rano robiłam bobo test płytkowy i wyszła blada druga kreska ale widać ją było bez dopatrywania się i wyszła praktycznie od razu po zakropleniu na test. Dziś znowu robiłam test tylko z innej firmy i negatyw :( jutro mam mieć planowana @ . Któremu testowi mam wierzyć ?? Bo już sama zgłupiałam .
 
Cześć. Mam pytanie , otóż wczoraj rano robiłam bobo test płytkowy i wyszła blada druga kreska ale widać ją było bez dopatrywania się i wyszła praktycznie od razu po zakropleniu na test. Dziś znowu robiłam test tylko z innej firmy i negatyw :( jutro mam mieć planowana @ . Któremu testowi mam wierzyć ?? Bo już sama zgłupiałam .
Chyba kupiłabym trzeci test dla pewności albo poszła na betę, inaczej chyba nie sprawdzisz :) chyba ze dasz radę teraz spokojnie czekać na okres ale ja bym nie dała 😅
 
Chyba kupiłabym trzeci test dla pewności albo poszła na betę, inaczej chyba nie sprawdzisz :) chyba ze dasz radę teraz spokojnie czekać na okres ale ja bym nie dała 😅
No właśnie siedzę jak na szpilkach . Miałam nadzieję że dziś ranny test pokaże ładniejsza kreskę a tu nic. Kupię test i zrobię jutro. Chyba że ten bobo test był jakiś wybrakowany. Miałyście może taką sytuację i była ciąża ?
 
No właśnie siedzę jak na szpilkach . Miałam nadzieję że dziś ranny test pokaże ładniejsza kreskę a tu nic. Kupię test i zrobię jutro. Chyba że ten bobo test był jakiś wybrakowany. Miałyście może taką sytuację i była ciąża ?
Ostatnio miałam tak ze zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł negatywny a tydzień później zrobiłam 2 kolejne testy i były pozytywne. Tak naprawdę to różnie może być :)
 
Cześć. Mam pytanie , otóż wczoraj rano robiłam bobo test płytkowy i wyszła blada druga kreska ale widać ją było bez dopatrywania się i wyszła praktycznie od razu po zakropleniu na test. Dziś znowu robiłam test tylko z innej firmy i negatyw :( jutro mam mieć planowana @ . Któremu testowi mam wierzyć ?? Bo już sama zgłupiałam .
No cóż, chyba tylko beta rozwieje teraz Twoję wątpliwości. :)
 
reklama
Jeśli chodzi o zdrowe plemniki i komórki jajowe to bardzo ważne są antyoksydanty, ponieważ komórki rozrodcze są podatne na wolne rodniki. Myślę, ze warto poczytać i włączyć do diety. Mój Mąż mówi, ze jestem antyoksydacyjnym freakiem :D
 
Do góry