reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Właśnie wróciłam od koleżanki, która już ma 2-miesięcznego synka, że miała takie bóle okresowe w cyklu którym zaszła że test zrobiła dopiero po dwóch tygodniach bo codziennie była pewna, że zaraz dostanie @[emoji23]
O widzisz, może i tak będzie u mnie. W sumie w pierwszej ciąży chyba miałam podobnie ale już nie pamiętam. Wiem, że mimo oczekiwania na @ wiedziałam, że coś jest nie tak i podświadomie czułam się w ciąży ale myślałam, że sobie wkręcam a jednak byłam. Jutro się okaże.
 
O widzisz, może i tak będzie u mnie. W sumie w pierwszej ciąży chyba miałam podobnie ale już nie pamiętam. Wiem, że mimo oczekiwania na @ wiedziałam, że coś jest nie tak i podświadomie czułam się w ciąży ale myślałam, że sobie wkręcam a jednak byłam. Jutro się okaże.
Też bym tam przeżywała gdyby nie to że już plamię i jutro się @ rozkręci [emoji849] trzymam kciuki za poranny test![emoji8]
 
Myślicie, że takie naprawdę dość mocne bóle podbrzusza są normalne w tak wczesnej ciąży? Bo serio coś czuję, że to jednak przepowiada mi @...
Nie zawsze takie mocne bóle zwiastują coś najgorszego. Proszę się nie martwić i nie stresować na zapas :) ja też czuje że w końcu się udało życzę tego z całego serducha:) a u mnie 6 sierpnia zobaczyłam dwie kreseczki na teście druga była jasno różowa na drugi dzień troszkę ciemniejsza na trzeci dzień ciemna :) ale 9 dostałam plamienia i jechałam do szpitala okazało się że to ciąża Biochemiczna :( :( :(
 
Nie zawsze takie mocne bóle zwiastują coś najgorszego. Proszę się nie martwić i nie stresować na zapas :) ja też czuje że w końcu się udało życzę tego z całego serducha:) a u mnie 6 sierpnia zobaczyłam dwie kreseczki na teście druga była jasno różowa na drugi dzień troszkę ciemniejsza na trzeci dzień ciemna :) ale 9 dostałam plamienia i jechałam do szpitala okazało się że to ciąża Biochemiczna :( :( :(
Bardzo mi przykro, też przeszłam biochemiczną... :(
 
Hej dziewczyny . czytam Was od kilku dni . i każdej z Was kibicuje . ja staram się o dzidzie 4 lata i nic ... Za 6 dni mam dostać @ , ale mam nadzieję ze jej nie dostanę .
 
reklama
Jej ja znow mam zgage. Musze sie zaopatrzyć w rennie... Widze ze ostatnie zgagi to nie jednorazowe sytuacje i musze miec cos zawszd przy sobie.
 
Do góry