reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@ForgetMeeNot hej Kochana:) co tam u Ciebie? W tym tygodniu chyba masz wizytę?? To nie będą przypadkiem już prenatalne?? Nie jest to jakoś 12 tydzień? Fakt, fajny byłby prezent choć jakoś nie wierzę, że się uda;) i nie mam parcia w tym cyklu. W sierpniu jedziemy w góry, a jak byłabym w ciąży to na pewno musiałabym zrezygnować z całodziennych wspinaczek na rzecz czegoś mniejszego. I mimo, że dzialalismy dość intensywnie;) to w tym cyklu niepowodzenie mnie nie załamie ;)

@Kasienka3b pamiętam, że kiedyś też szlysmy jakoś łeb w łeb z cyklem. Obie mamy krótkie cykle. Choć te powinnyśmy mieć książkowe 28 dniowe. Mam nadzieję, że ten będzie tym Twoim, dziewięciomiesięcznym :tak:
Kochana ja licze ze nam obu uda sie i ten cykl bedzie tym 9miesiecznym;)
My za 3 dni mamy 9tą rocznicę ślubu. Mam nadzieję ze dostaniemy najwspanialszy prezent na świecie.
No to zycze Ci z szczerego serducha bys dostala prezent w postacji 2 kresek:*
U nmnie testy owu jeszcze słabe... zrobilam narazie 2 i wstrzymam się z 3 dni.
jutro odbiorę wyniki. az sie boję;p
musiałabym isc po skierowanie na tarczyce... ogolny da mi na tsh a myslicie ze ft3 i ft4 tez?
Rodziny moze dac ino na TSH.
Siknęłam dzisiaj tak dla pewności, ale biało. Okresu ani widu ani slychu.. Czekam do piątku, jeśli nadal nie przyjdzie to pójdę na betę, ale nie sądzę żebym nie dostała do tego czasu.. Chciałam się zacząć szybko starać znowu a tu taka dupa :(
A moze Kochana poprostu za wczesnie. Jak nie ma okresu jest nadzieja:)
 
reklama
Dziewczyny moje kochane a ja mam pytanie, jakie programy używacie do zapisywania miesiączki i dni płodnych? , Ja puki co używam Bella ale może jest coś bardziej wiarygodnego? , Nadmienie tylko że temperatury nie mierzę , będę używać testów owulacyjnych [emoji6]
Ja mam moj kalendarzyk, flo i ovuview [emoji6]
Polecam wszystkie 3[emoji6]
 
reklama
Do góry