reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kurcze fajna ta huśtawka [emoji2]
U nas niestety nie bardzo jest gdzie zamontować a na taką stojąca miejsca brak [emoji51] ale może się przejdziemy na plac zabaw z młodym jutro to spróbuję mała posadzić [emoji41]
Ja na stojąca tez nie mam miejsca ale mam tylko przejście z kuchni do przedpokoju gdzie nie mam drzwi i regipsow. Tam ja zamontujemy. Najpierw M sie uwiesi jak nie wylecą haczyki to Fifi bedzie miał. Na dworze teraz średnia przyjemność z hustania przez zimno i mróz. Ale wiosna bedzie bajera
 
reklama
Zobacz załącznik 1072817
A my mamy już 3 miesiące i losowo wychodzące ząbki. Hubi cierpi, ale znosi to całkiem całkiem. Idą jednocześnie 2 jedynki, kieł i najmocniej "chyba piątka". W każdym razie jakiś ząbek na końcu dziąsła na dole. Nie sądziłam że zacznie tak szybko, a niektóre wyglądają jakby lada dzień miały się przebić. No i ćwiczymy brzuszki, głowa i plecy odrywają się od podłoża i ciągną do nóg, strach go zostawić teraz w bujaczku, wygląda jakby miał za moment wypaść
Ale czas pedzi.juz 3 miesiace. Na te 5tki to jakos zdecydowanie za szybko.
5tki wychodza między 20-30miesiecy,
4ki wychodza między 12 a 15 mcy
Trojki z kolei między 16 a 18mcy.
Ja wiem ze są odstępstwa od normy ale 3 miesieczniak to rekordzista.
Wyglądacie fantastycznie:)
Masz kogoś do pomocy przy małym?
 
Ale czas pedzi.juz 3 miesiace. Na te 5tki to jakos zdecydowanie za szybko.
5tki wychodza między 20-30miesiecy,
4ki wychodza między 12 a 15 mcy
Trojki z kolei między 16 a 18mcy.
Ja wiem ze są odstępstwa od normy ale 3 miesieczniak to rekordzista.
Wyglądacie fantastycznie:)
Masz kogoś do pomocy przy małym?
Nie wnikam w normy, wiem tylko że do 2 lat powinny wszystkie wyjść. Myślałam że zrobiła mu się wielka pleśniawka, ale po konsultacji z lekarką wiem że to nie to a prędzej właśnie ząb. Na samym końcu dziąsło ma rozpulchnione i przekrwione, a co tam się wytworzy to czas pokaże. Może pokolenie po Czarnobylu jest jakieś inne;)

Nie mam nikogo do pomocy na codzień, jedynie w zakupach pomagają rodzice bo młodego nie zostawię samego a w taki syf żal go wyciągać do sklepu. Radzimy sobie nieźle, bo póki co całe noce mi przesypia więc nie jestem matką zombie i jakoś ogarniam świat
 
reklama
Jesteśmy po bexsero.maly teraz spi. Wrzeszczal juz na badaniu😂 za to szczepienie przeszedl duzo łagodniej. Wazy 9820g i mierzy 79cm glowka 47cm. Zabki ida tak jak mowilam dwa
Na górze jest juz tuz tuz.
Za 2 mce powtorka szczepienia. Teraz tylko modle sie zeby nie goraczkowal i nie cierpial z bólu.
 
Do góry