reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Mam taką nadzieję, jak się nie rozkręci to 5 listopada do szpitala mam przyjechać.
Oby samo się rozkrecilo [emoji6]


Cześć dziewczyny [emoji2] my dziś po kolejnym szczepieniu. No i po wazeniu [emoji2] wychodzi na to że młoda przybiera właśnie skokowo. Dziś na wadze 6kg. W 2tyg przybrała 350g [emoji2]
 
@MalaMi24 życzę, żeby się samo rozkręciło, wywoływanie potrafi być nieprzyjemne.

Dziewczyny, czy któraś miała tzw zespół popunkcyjny? Jak sobie z tym dziadem radzić, bo ciężko funkcjonować z gratisowym bólem
 
@MalaMi24 życzę, żeby się samo rozkręciło, wywoływanie potrafi być nieprzyjemne.

Dziewczyny, czy któraś miała tzw zespół popunkcyjny? Jak sobie z tym dziadem radzić, bo ciężko funkcjonować z gratisowym bólem
Ja miałam. I wg mnie nie da się normalnie funkcjonować, wstajesz do dziecka bo musisz, ale masz ochote umrzeć [emoji849] leż z głową na płasko bez żadnej poduszki ile możesz, patrząc w sufit, pij mocną kawę (robi coś co pomaga, ale nie pamiętam co)
 
A my dzisiaj mamy 6 miesięcy!! Nie wiem naprawdę kiedy to zleciało!! Boje sie kolejnych 6 bo czuje ze beda ekspresowe.
2019-10-30-17-04-06.jpg
 
reklama
Do góry