reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Kamila i jak tam, jak po wizycie?
Według naszej lekarki wyniki są dobre i nie ma się do czego przyczepić. Dodatkowo na wazeniu wyszło że przybrała, minimum ale w normie więc nie ma co dalej się stresować. Akurat ufam naszej lekarce i tego się będę trzymać.
Albo nadrobi jak rozszerzymy dietę albo po prostu jest z tych mniejszych dzieci i tyle.
[emoji846]
Chyba rzeczywiście niepotrzebnie się nakrecalam itd. Ale Daga serio nie jest dzieckiem któremu cokolwiek dolega, a na pewno na takie nie wygląda [emoji6]
 
Dziewczyny powiem Wam, że ja nigdy nie robiłam badań krwi ani córce ani Jaśkowi. Moje lekarki twierdzą, że nie ma potrzeby męczyć dzieci gdy nie ma solidnych podstaw. Trochę jestem zaskoczona jak dużo z Was robi to profilaktycznie
 
Dziewczyny zastanawiam się nad jednym, ciśnienie mam już od wtorku 125/70, brak skurczy, brak rozwarcia dzisiaj rozmawiałam z lekarzem prowadzącym nic mi o baloniku nie wspomniał tylko powiedział, że najlepiej jakbym już skurcze miała. Wspomnial jeszcze, że w sobotę jest i jak się nic nie zacznie to zaczniemy myśleć. Mam dość tego czekania i każdy lekarz coś innego mówi.
 
Dziewczyny zastanawiam się nad jednym, ciśnienie mam już od wtorku 125/70, brak skurczy, brak rozwarcia dzisiaj rozmawiałam z lekarzem prowadzącym nic mi o baloniku nie wspomniał tylko powiedział, że najlepiej jakbym już skurcze miała. Wspomnial jeszcze, że w sobotę jest i jak się nic nie zacznie to zaczniemy myśleć. Mam dość tego czekania i każdy lekarz coś innego mówi.
A skoro unormowali ciśnienie to nie chcą Cię wypisać?
 
Ja mysle, ze obserwuja sytuacje. Przy skokach cisnienia czesto zle wychodzi ktg i moga rozwiazac ciaze. Przepływy slabe itp. mysle, zebys byla cierpliwa i na tym etapie lepiej byc jeszcze pare dni pod nadzorem jeśli lekarze tak uwazaja.
 
Ja mysle, ze obserwuja sytuacje. Przy skokach cisnienia czesto zle wychodzi ktg i moga rozwiazac ciaze. Przepływy slabe itp. mysle, zebys byla cierpliwa i na tym etapie lepiej byc jeszcze pare dni pod nadzorem jeśli lekarze tak uwazaja.
Właśnie ktg mam dobre, przepływy wszystkie prawidłowe. A ciśnienie mam eleganckie od wtorku cały czas poniżej 130... Dzisiaj pytałam na obchodzie lekarki to powiedziała mi żebym jutro zapytała ordynatora na obchodzie czy mnie wypiszą..
 
reklama
Do góry