reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Powodzenia! Śliczna [emoji3590]


Odebrałam dziś wyniki morfo i moczu młodej, w morfo wydaje mi się że jest ok na pierwszy rzut oka raczej anemi nie ma. Jedynie co to mocz zasadowy mnie zastanawia bo chyba nie powinien taki być, nie? Jutro rano mamy wizytę i mam nadzieję że lekarka powie że wszystko ok i to zwyczajnie taka jej uroda że mało przybiera [emoji849] trzymajcie kciuki [emoji120]
Robiłaś tylko morfo ? Ona za dużo ci nie powie...a żelazo osobno jak ?
 
Robiłaś tylko morfo ? Ona za dużo ci nie powie...a żelazo osobno jak ?
Tak, miałyśmy tylko morfo i mocz.
Jutro mamy wizytę. Nie podoba mi się to ze pH moczu jest podwyższone, nawet jak lekarka nie zleci to i tak zrobię jeszcze posiew bo koleżanka na innym wątku napisała że też dziecku wyszło tylko pH podwyższone a z posiewu bakteria ecoli [emoji849]
 
Tak, miałyśmy tylko morfo i mocz.
Jutro mamy wizytę. Nie podoba mi się to ze pH moczu jest podwyższone, nawet jak lekarka nie zleci to i tak zrobię jeszcze posiew bo koleżanka na innym wątku napisała że też dziecku wyszło tylko pH podwyższone a z posiewu bakteria ecoli [emoji849]
Ja bym zrobiła morfo, ale z rozmazem, mocz z posiewem, żelazo...
Ja np hemoglobinę mam zawsze przy górnej granicy, a żelazo dużo poniżej normy, ale to już sprawy hematologa więc nie ma co się sugerować sama morfologia
 
reklama
Wybaczcie że się wtrącę ale znam Cię Kamila z innego wątku. Zrobiłabym tak jak Paulina pisze. U mojego małego morfologia i mocz ciągle idealnie wychodziły. A dziecko nikło w oczach. Dopiero liczba eozynofili czyli właśnie morfologia z rozmazem pokazała duże nieprawidłowosci i znaleźlismy przyczynę- glista ludzka. Teraz już wiem że jak coś martwi to trzeba diagnozowac do skutku. Sama morfologia to bardzo mało miarodajna jest
 
Do góry