reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Aa tak w ogóle to Daga skończyła dziś 4 miesiące i właśnie nauczyła się wkładać stopy do buzi [emoji85] teraz już nie tylko rękawki będą ciągle mokre ale i skarpetki [emoji23][emoji23]
IMG_20191003_185839.jpeg
IMG_20191003_150645.jpeg
 
reklama
Czub, no czub ... Takich to powinno się wykastrować, zero odpowiedzialności. Brak słów. Co prawda zwial w najgorszym możliwym momencie ale z drugiej strony dobrze że pozbylaś się takiego toksycznego człowieka ze swojego życia.
Zostawił Ci chociaż jedyny skarb który będzie calym Twoim życiem, a w odpowiednim monencie pojawo się też i mężczyzna który bd na Ciebie i Twojego malucha zaslugiwal. Mocno w to wierzę i tego Ci życzę kochana :*
Dziękuję kochana naprawdę! Lepiej, że teraz wyszło niż moja córeczka by patrzyła co ten idiota wyprawia. A tak mam święty spokój od niego. Mogę cieszyć się każdą chwilą i czekać aż ja przytulę. Teraz już szybko zleci [emoji8]
 
My po szczepieniu. Filip w tydzien machnal 160g i wazy 8460g. Mamy rozszerzac diete bo stanowczo za malo mleka i za często je. Chodzi o to ze jedzac po 120ml je potem co 2 godz a to podobno juz dla zoladka nie jest dobre bo powinien jesc wiecej i rzadziej.. Zoladek musi miec odpoczynek. Takze gotujemy dzis zupe marchewkowa i mamy zrobic rzadsza zeby mogl wypic z butelki skoro lyzeczki nie chce i nawet zmieszac z mlekiem.
Teraz 15.11 mamy wzw B i koniec. Lecimy wtedy z meningokokami.
 
My po szczepieniu. Filip w tydzien machnal 160g i wazy 8460g. Mamy rozszerzac diete bo stanowczo za malo mleka i za często je. Chodzi o to ze jedzac po 120ml je potem co 2 godz a to podobno juz dla zoladka nie jest dobre bo powinien jesc wiecej i rzadziej.. Zoladek musi miec odpoczynek. Takze gotujemy dzis zupe marchewkowa i mamy zrobic rzadsza zeby mogl wypic z butelki skoro lyzeczki nie chce i nawet zmieszac z mlekiem.
Teraz 15.11 mamy wzw B i koniec. Lecimy wtedy z meningokokami.
Kurcze, miesiąc różnicy a waga podobna do mojej. Wiem że startowa mieliście większą ale Zośka też na 90 centylu, więc mała nie jest. Może jak zacznie jeść mięsko to nie będzie tak często żądał mleka? Wiadomo, że to się dłużej trawi, u nas po warzywnym obiedzie to była szybciej głodna niż po mleku. A meningo szczepicie wszystkie szczepy czy tylko B?
 
Kurcze, miesiąc różnicy a waga podobna do mojej. Wiem że startowa mieliście większą ale Zośka też na 90 centylu, więc mała nie jest. Może jak zacznie jeść mięsko to nie będzie tak często żądał mleka? Wiadomo, że to się dłużej trawi, u nas po warzywnym obiedzie to była szybciej głodna niż po mleku. A meningo szczepicie wszystkie szczepy czy tylko B?
Startowa robi swoje no i te jego mlesio ukochane.. Nie rozstanie sie z nim chyba. Musimy rozszerzac zeby dostarczsc innych skladnikow odzywczych..
Co do meningo to szczepimy najpiere Bexsero na typ B a pozniej jak skończymy obie dawki to dostanie typ C.
 
Mój do tej pory domaga się cyca co chwilę ja tam uważam, że jeśli nie otwiera buzi dając łyżeczkę to znak że chłopak jeszcze nie gotowy.
Tez tak uwazam. I ze nid ma co tego przyspieszac. Na dobrą sprawe dopiero od 6 mca powinno sie rozszerzac wiec sprobuje dzis zupke jak nie zechce to czekam az skonczy 6 miesiecy i wtedy bede kombinować.
 
reklama
Tez tak uwazam. I ze nid ma co tego przyspieszac. Na dobrą sprawe dopiero od 6 mca powinno sie rozszerzac wiec sprobuje dzis zupke jak nie zechce to czekam az skonczy 6 miesiecy i wtedy bede kombinować.
Ja czekam do 6msca. Lekarze niestety mają jakąś przedpotopową wiedzę w większości przypadków jeśli chodzi o dietę :/ mi pediatra mówiła żeby od 4msca dawać mu próbować warzywka i owoce, ale totalnie olałam - jak już wybadali, że dzieciom do 6msca trzeba tylko mleka, to nie będę go uszczęśliwiać rozszerzaniem diety... potem jakby miał problemy brzuchowe, jak ja do tej pory, to nie darowałabym sobie... mi rozszerzali dietę najpierw warzywami, potem mięsem od 4msca z powodu niskiej hemoglobiny :/
 
Do góry