reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ależ oczywiście, nie ma dwóch zdań że komuś ufać trzeba. Ja otwarcie mogę tylko napisać, że pewne zalecenia lekarza traktowałam jako sugestie, choćby branie asparginu na kopy. Same nieraz piszecie, że lekarze tkwią w średniowieczu i nie dokształcają się, a wujek gugle podaje sprzeczne informacje;)
 
reklama
Ja jestem za lekami tylko z koniecznosci, poprzedzonej badaniami. Lekarze sa chetni leczyc w ciemno, albo wcale.
Ja.sama badalam.progesteron mialam w. Ciazy mniej niz 15. Gin stwierdzila puste.jajo. ile.to.takich pustych jaj jak.moje teraz 9 miesieczne musi byc.usuwanych to.nie.chce.myslec. pozniej byl szpital i podawali progesteron, sama sie.o.to zwrocilam....
Tylko ile osób nie ma trombofilii, a ilu dzięki heparynie udało się donosić ciążę ? Progesteron też nie jest czymś szkodliwym chociaż i tu znalazły by się badania sprzeczne, nikt myślę, że nie bierze leków w razie czego, ale prawda jest taka, że wolałabym teraz bujać się z napięciem mięśniowym po no-spie niż urodzić przedwcześnie, zawsze też dzięki lekom można wybrać mniejsze "zło"
 
Ja zamiast Fifiego mam Filifionke
IMG_20191218_181219.jpg
 
Dzis Filipek dostal gorączki. Epidemia u brata i dzieci przyszla i do nas :( a doszedl dzis do nas bbox i jak mu chwile lepiej bylo to sie nim bawil. Poleciala mu woda z przypadku a ogromna frajde sprawialo mu gryzienie tej slomki. Narazie nie kuma o co chodzi ale bawi sie świetnie.
A to moj klusek 38.8°
IMG_20191220_233622.jpg
 
Dzis Filipek dostal gorączki. Epidemia u brata i dzieci przyszla i do nas :( a doszedl dzis do nas bbox i jak mu chwile lepiej bylo to sie nim bawil. Poleciala mu woda z przypadku a ogromna frajde sprawialo mu gryzienie tej slomki. Narazie nie kuma o co chodzi ale bawi sie świetnie.
A to moj klusek 38.8°
Zobacz załącznik 1059217
O to tak jak u nas też mam chorowitka ;(
 
Paula współczuję i szybkiego powrotu do zdrowia. Czulam ze sie zle skonczy wszyscy dookola chorują... Moja bratowa, ich 3 dzieci, potem zlapalo moja mame i teraz Filipka. A najgorsze ze maly w nocy o 2 dostal lek i zasnal.. I jak mu zeszła temp postanowil wstac i od 3 zaczęliśmy dzień. Jestem zombie.
 
Paula współczuję i szybkiego powrotu do zdrowia. Czulam ze sie zle skonczy wszyscy dookola chorują... Moja bratowa, ich 3 dzieci, potem zlapalo moja mame i teraz Filipka. A najgorsze ze maly w nocy o 2 dostal lek i zasnal.. I jak mu zeszła temp postanowil wstac i od 3 zaczęliśmy dzień. Jestem zombie.
Dzięki :) u mnie też noc nieprzespana niestety :/
 
reklama
Cześć :) co tu tak cicho ? Jak po świętach? U nas naszczescie po infekcji, obyło się bez antybiotyku, jedynie na inhalacjach i spreyu do gardła więc super :)

Igor podnosi pupę, mam nadzieję, że załapie w jakimś niedługim czasie raczkowanie i polubi przemieszczanie się nie koniecznie na rękach mamy ;)

Ps mam do oddania paczkę Limeticu (tabletki anty) gdyby któraś chciała :) za free oczywiście ;)
 
Do góry