reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Niewiele się dzieje, cewnik wciąż jest choć mam wrażenie że schodzi niżej, ale skurcze się uspokajają. A liczyłam na dzisiejszą noc
 
Kochane mam problem. Ada cuda odstawia przy piersi. Karmię ją jak jest śpiąca lub zaraz po obudzeniu. W nocy je normalnie. Czasami w dzień złapie bez problemu i je, a czasami wygina się i płaczę jak tylko wyciągnę pierś i próbuje przystawić. Do tego rozprasza ją wszystko i musi być cichutko, nie mogę się odzywać jak już zlapie i je [emoji852][emoji852][emoji852]
Mielismy to niestety i przez to tez nasza przygoda z karmieniem sie zatracala bo piersi nie chcial krecil sie wsciekal plakal i kombinowal. Jak zaczelam odciagac i pojawily sie guzy zapalenia to potem sciagalam ile. Moglam a reszte dodawalam mm. Nie wiem jak wam pomoc niestety :(
 
U nas leca głównie piosenki i teledyski dla dzieci np. śpiewające brzdace, ale jak przychodzi czas spania to wyciszamy się i Zosia wie, że jak mąż zaczyna śpiewać to czas na spanko. Ogólnie to koło 2-3 miesiaca troche marudziła na hałas i tłok, a teraz już sklepy i ludzie jej nie straszne, wyszłam z założenia że trzeba z nią robić normalnie zakupy, odwiedzać ludzi i do ludzi wychodzić i jest coraz bardziej komunikatywna.
 
Niewiele się dzieje, cewnik wciąż jest choć mam wrażenie że schodzi niżej, ale skurcze się uspokajają. A liczyłam na dzisiejszą noc
Nie mow hop. Balonik nie musi wcale wypasc tsk bylo i u mnie a 4cm rozwarcia sie zrobilo. Wyjeli mi go i w nocy byly skurcze. Jest szansa ze wody Ci odejda a wtedy nie ma zmiłuj. Ale dziwie sie ze tetno takie i wywoluja... Na skurczach rowniez moze byc srednio i wtedy co? Zmecza cie i cc?
 
U nas leca głównie piosenki i teledyski dla dzieci np. śpiewające brzdace, ale jak przychodzi czas spania to wyciszamy się i Zosia wie, że jak mąż zaczyna śpiewać to czas na spanko. Ogólnie to koło 2-3 miesiaca troche marudziła na hałas i tłok, a teraz już sklepy i ludzie jej nie straszne, wyszłam z założenia że trzeba z nią robić normalnie zakupy, odwiedzać ludzi i do ludzi wychodzić i jest coraz bardziej komunikatywna.
O to to! Galeria handlowa była absolutnie nieakceptowalna kiedyś! Jak spał to się w 2 minuty budził i syrena [emoji14] teraz jest już ok, ale ja tak co 2 tygodnie robiłam próby i jak dalej sie darł to wychodziłam :)
U nas taki postęp!!
Jestem taka dumna i jaram się na maxa

No nieźle :D z tego samego dnia są, a Janek dopiero opanowuje wysoki podpór [emoji14] chyba pójdzie w mamusię, czyli praca umysłowa [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
O to to! Galeria handlowa była absolutnie nieakceptowalna kiedyś! Jak spał to się w 2 minuty budził i syrena [emoji14] teraz jest już ok, ale ja tak co 2 tygodnie robiłam próby i jak dalej sie darł to wychodziłam :)No nieźle :D z tego samego dnia są, a Janek dopiero opanowuje wysoki podpór [emoji14] chyba pójdzie w mamusię, czyli praca umysłowa [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Praca umysłowa to bardzo dobra opcja :) nie umeczy sie fizycznie jak Fifol :D
 
reklama
Nie mow hop. Balonik nie musi wcale wypasc tsk bylo i u mnie a 4cm rozwarcia sie zrobilo. Wyjeli mi go i w nocy byly skurcze. Jest szansa ze wody Ci odejda a wtedy nie ma zmiłuj. Ale dziwie sie ze tetno takie i wywoluja... Na skurczach rowniez moze byc srednio i wtedy co? Zmecza cie i cc?
Nie mam pojęcia co tu mają w planach, co lekarz czy położna to inny plan działania i podejście. Nie wykluczam i tego, że właśnie wymęczą i cięcie... Byle mi dziecka nie skrzywdzili takimi dziwnymi decyzjami
 
Do góry