reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Doszedł nam stoliczek i czadowe panolki w ktorych Fifi zakochal sie wtedy na spotkaniu z integracji sensorycznej
IMG_20201210_194120.jpg
IMG_20201210_194438.jpg



Elementy kaskaderki też juz opanowane

 
Ostatnia edycja:
Może zanalizował wszystko na raz i stwierdził, że jest w porzadku ;) tylko się cieszyc, że jest ok!
Ta rozmowa była taka, że kiedy włączyłam się na linię ona przy mnie przeleciała te wyniki w 5sekund. Jeśli ma być jednocyfrowe na czczo, a ja mam 14 to znaczy, że jest ok ? Nie wiem. Idę jeszcze do endokrynologa.
 
Ta rozmowa była taka, że kiedy włączyłam się na linię ona przy mnie przeleciała te wyniki w 5sekund. Jeśli ma być jednocyfrowe na czczo, a ja mam 14 to znaczy, że jest ok ? Nie wiem. Idę jeszcze do endokrynologa.
No generalnie na czczo powinna być poniżej 10. Podwyższony poziom może zwiastować początki cukrzycy typu 2. Możesz sobie wygooglować "dieta o niskim indeksie glikemicznym" i popatrzeć czy jesz wg tych wskazówek. No i jednak mądry diabetolog/dietetyk by się przydał :) bo ci lekarze ogólni to tak wiesz... ;) cukrzyca typu 2 jest w pełni dietozależna, dlatego te wszystkie słodkie napoje, bułki pszenne, serki "dla dzieci" etc to średniej jakości pożywienie.
 
reklama
No generalnie na czczo powinna być poniżej 10. Podwyższony poziom może zwiastować początki cukrzycy typu 2. Możesz sobie wygooglować "dieta o niskim indeksie glikemicznym" i popatrzeć czy jesz wg tych wskazówek. No i jednak mądry diabetolog/dietetyk by się przydał :) bo ci lekarze ogólni to tak wiesz... ;) cukrzyca typu 2 jest w pełni dietozależna, dlatego te wszystkie słodkie napoje, bułki pszenne, serki "dla dzieci" etc to średniej jakości pożywienie.
Mówisz o cukrze czy insulinie ?
 
Do góry