reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dokładnie sama tak pomyslalam. Zanim spróbuję zagląda do miski. Pierogi kiedyś jej dałam znienacka ommm ommm. Wczoraj chciałam znowu to zobaczyła i mowy nie ma. Zalalam śmietaną, myślała że nic nie ma pod spodem. Opedzlowala 3. To samo z serem. Wcześniej wszystko, teraz muszę wycinać jakieś cuda i dopiero zje...
U nas jest podobnie.. kiedys jadl pierogi i kopytka teraz sie więcej nimi bawi. I nasz zanim cokolwiek zje to najpierw to wącha czy w ogole otworzy buzie do tego 😅
 
reklama
Tak mi sie stolik i krzeslo mammut nie podobaly a po wczorajszych zajeciach z sensoryki jak maly sie zaczal bawic tym uznalam ze zamiast przeplacac kupie mu. Szkoda przeplacac, nie ma sensu patrzev na moj gust a jeszcze stoliczek byl w promce. Takze w srode lub czwartek dojedzie 😂
 
Tak mi sie stolik i krzeslo mammut nie podobaly a po wczorajszych zajeciach z sensoryki jak maly sie zaczal bawic tym uznalam ze zamiast przeplacac kupie mu. Szkoda przeplacac, nie ma sensu patrzev na moj gust a jeszcze stoliczek byl w promce. Takze w srode lub czwartek dojedzie 😂
Mi też się nie podoba, a kiedy będzie wyjazd do ikei to zakładam podobny scenariusz :p
 
Mi też się nie podoba, a kiedy będzie wyjazd do ikei to zakładam podobny scenariusz :p
Ja tak samo zapieralam sie przed kupnem scootandride.. kupiłam jakis inny i maly go nie uzywal.. a scoot ma cene spora ale bylo warto. Nie ma dnia by mlody na nim nie śmigał.
I oby było tak samo ze stoliczkiem. Mi do ikei za daleko i kupuje tylko online.
 
Lilka znosi wszystkie swoje dzieci do łóżka, przykrywa się kołdra i udaje, że śpi ;D haha
IMG_20201205_111212.jpg
 
Dzis byliśmy na zajeciach muzycznych i ogólnorozwojowych.. grupka 5 dzieci z mamami. Fantastyczne spotkania!
Jak ktos ma możliwość to polecam.. dzieci maja możliwość bawic sie ze soba co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Mlody pod koniec był taki zmęczony..a najlepsze ze na zajeciach był ryz jako padajacy snieg a Filip ryzu nie lubi a tu prosze... Jadl surowy!😂 Zupełnie inne dziecko tam niz w domu.
 
Malina czytam o Twoich obawach co do małego i powiem Ci, że moja mała też jeszcze kiepsko 08.06 skończy 18 miesięcy a dopiero od 3 tygodni chodzi... Jedyne co mówi to tatuuu i mniam mniam, owszem pokaże oko, czy papa, ale w porównaniu do dziewczynek od dziewczyn to to jest nic a zaznaczam, że moja Lilka chodzi do żłobka więc kontakt z dziećmi ma.. Z resztą ma dwie starsze siostry ;) więc nie wiele jak na tyle bodźców.. Ale myślę, że ma jeszcze czas..
 
reklama
Lilka znosi wszystkie swoje dzieci do łóżka, przykrywa się kołdra i udaje, że śpi ;D hahaZobacz załącznik 1210641
Haha to mój starszy też tak znosił i do dziś znosi wszystkie miski do pokoju, plus swoją kołdrę i się bawią razem na środku pokoju [emoji28]


Co do mowy i ogólnie, to Daga np raczej rozumie wszystko co do niej mówię, przynieś to czy tamto, podaj, znajdź to znajdzie, pokaże części ciała, pokaże rzecz o jaką pytam, przy bije piątkę, żółwika, ale z mowa jeszcze słabo, większość po swojemu nawija (wtedy to jej się buzia nie zamyka) a tak to tata mama Dada (Daga) mniam mniam, papa lala tu tam da(daj) desiu (Grzesiu) buty kółko kura ja ty to idę, nyny (na spanie) baba (babcia) dziadzia, cyc (na mleko [emoji28]) i to chyba tyle, nie chce za bardzo powtarzać jeszcze...
 
Do góry