reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ok chwalę się 🙈 dziś dopiero 31dc cykle 28-30 dni. Test czułość 25
IMG_20201102_075232.jpg
 
reklama
Znowu jesteśmy na kwarantannie do czasu wyników testow. Jutro razem z M mamy pobieranie wymazu na 10.50.
Najgorsze ze nie wiem ile tam zejdzie i co mamy zrobic z malym..
 
Znowu jesteśmy na kwarantannie do czasu wyników testow. Jutro razem z M mamy pobieranie wymazu na 10.50.
Najgorsze ze nie wiem ile tam zejdzie i co mamy zrobic z malym..
Ostatnio pisala dziewczyna u nas na grupie, że kiedy ona z mezem po wymazie czekali na wynik to dla córki miała przyjechać karetka zrobić wymaz.

A jeśli chodzi o sam czas kiedy tam pojedziecie to jedno może niech w samochodzie zostaniez nim i na zmianę...
 
Ostatnio pisala dziewczyna u nas na grupie, że kiedy ona z mezem po wymazie czekali na wynik to dla córki miała przyjechać karetka zrobić wymaz.

A jeśli chodzi o sam czas kiedy tam pojedziecie to jedno może niech w samochodzie zostaniez nim i na zmianę...
To jest na zasadzie kolejki umawiani jestesmy godzinowo.. zostawie malego w łóżeczku z jula.. mam kamerę i bede obserwować go. Wyciągać go z domu ciezko jak gorączkuje. Damy radę ale to chore jest bo powinni przyslac do nas kogos na pobranie w domu wymazow. Przeciez my na kwarantannie w tej chwlli to jak możemy wyjsc na dwor? 🙈
 
Kurde... Ta kwarantanna to chyba najgorsza... [emoji51]
Znowu jesteśmy na kwarantannie do czasu wyników testow. Jutro razem z M mamy pobieranie wymazu na 10.50.
Najgorsze ze nie wiem ile tam zejdzie i co mamy zrobic z malym..
A orientujecie się jak ktoś nie może pojechać do punktu (my np nie mamy samochodu a raczej nie poszlibyśmy sobie ot tak na drugi koniec miasta wiedząc że możemy zarażać) to karetka wymazowa może przyjechać?
 
Kurde... Ta kwarantanna to chyba najgorsza... [emoji51]A orientujecie się jak ktoś nie może pojechać do punktu (my np nie mamy samochodu a raczej nie poszlibyśmy sobie ot tak na drugi koniec miasta wiedząc że możemy zarażać) to karetka wymazowa może przyjechać?
Nie mam wlasnie pojecia. My auto mamy ale punkt nie jest drive thru tylko to barak postawiony do ktorego trzeba wysiąść i stanac w kolejcr z innymi ludzmi ale w masce
 
To jest na zasadzie kolejki umawiani jestesmy godzinowo.. zostawie malego w łóżeczku z jula.. mam kamerę i bede obserwować go. Wyciągać go z domu ciezko jak gorączkuje. Damy radę ale to chore jest bo powinni przyslac do nas kogos na pobranie w domu wymazow. Przeciez my na kwarantannie w tej chwlli to jak możemy wyjsc na dwor? 🙈
Powinni przyjechać. Zadzwoń do lekarza/sanepidu.
 
reklama
Do góry