reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Hey hey jak tam u Was? My się rehabiltujemy mamy obniżone napięcie i nie chodzimy jeszcze..
Oo heej [emoji846]

Na chodzenie to jeszcze ma czas ale skoro macie onm to dobrze ze rehabilitacja jest i będzie tylko lepiej [emoji846]

A u nas jak na zdjęciach kilka postów wyżej [emoji85] młoda szaleje, od rana do wieczora, drzemek prawie nie ma, zębów za to dużo bo 1, 2, 4 i teraz idą już wszystkie naraz 3 i 5... Więc i z jedzeniem teraz znów kiepsko, ale wciąż kp więc chociaż mleko pije ile wlezie [emoji846]
 
Oo heej [emoji846]

Na chodzenie to jeszcze ma czas ale skoro macie onm to dobrze ze rehabilitacja jest i będzie tylko lepiej [emoji846]

A u nas jak na zdjęciach kilka postów wyżej [emoji85] młoda szaleje, od rana do wieczora, drzemek prawie nie ma, zębów za to dużo bo 1, 2, 4 i teraz idą już wszystkie naraz 3 i 5... Więc i z jedzeniem teraz znów kiepsko, ale wciąż kp więc chociaż mleko pije ile wlezie [emoji846]
Widziałam, widziałam fajna jest :D ja też jeszcze kp ale chciałbym juz skończyć tylko mała w nocy nie toleruje butli.. Dopiero teraz lewdo dało się ją namówić, żeby chociaż na wieczór wypiła ;) u nas też już są ząbki ale taki nerwus się zrobiła, że szok.. Wszystkich dookoła bije, włosy wyrywa... Normalnie nie moje dziecko.. Wiem, że ma czss na chodzenie ale nie ukrywam, że by mi to trochę życie ułatwiło bo trochę waży ;)
 
Widziałam, widziałam fajna jest :D ja też jeszcze kp ale chciałbym juz skończyć tylko mała w nocy nie toleruje butli.. Dopiero teraz lewdo dało się ją namówić, żeby chociaż na wieczór wypiła ;) u nas też już są ząbki ale taki nerwus się zrobiła, że szok.. Wszystkich dookoła bije, włosy wyrywa... Normalnie nie moje dziecko.. Wiem, że ma czss na chodzenie ale nie ukrywam, że by mi to trochę życie ułatwiło bo trochę waży ;)

A ile już waży? Moja to skrzat 8400 [emoji85]bieganie ciągle i to że mało wcina nie pomaga w przybraniu [emoji85] ja się zafiksowałam na punkcie kp i póki co nie myślę o końcu [emoji38]to jest aż niewiarygodne bo w ciąży mówiłam że nie chce kp [emoji85][emoji1787]
Charakterek ma niezły widocznie, Daga za to gryzie wszystko i wszystkich a potem z szaleńczym uśmiechem ucieka i się chichra [emoji23]
 
A ile już waży? Moja to skrzat 8400 [emoji85]bieganie ciągle i to że mało wcina nie pomaga w przybraniu [emoji85] ja się zafiksowałam na punkcie kp i póki co nie myślę o końcu [emoji38]to jest aż niewiarygodne bo w ciąży mówiłam że nie chce kp [emoji85][emoji1787]
Charakterek ma niezły widocznie, Daga za to gryzie wszystko i wszystkich a potem z szaleńczym uśmiechem ucieka i się chichra [emoji23]
9800 minimum, ja już chce przestać bo tylko ciągle mniam, mniam i mniam ;) no chsrakterek ma ale nie wiem skąd u niej tyle agresji.. Nikt jej w domu tak nie pokazuje.. A sama z siebie.. No nie wiem 🤷‍♀️ liczę na to, że jej trochę przejdzie.. Ktoś mi kiedyś mówił, że może to mieć związek z tym napięciem.. Ale czy to prawda..
 
9800 minimum, ja już chce przestać bo tylko ciągle mniam, mniam i mniam ;) no chsrakterek ma ale nie wiem skąd u niej tyle agresji.. Nikt jej w domu tak nie pokazuje.. A sama z siebie.. No nie wiem 🤷‍♀️ liczę na to, że jej trochę przejdzie.. Ktoś mi kiedyś mówił, że może to mieć związek z tym napięciem.. Ale czy to prawda..
A nasz 12.5kg a teraz to juz nawet nie wiem 😂 ale dobrze ze juz chodzi.. choc na plazy dzis zrobil nam cyrk.. tak tylko na chwilę poszlismy i bylam pewna ze zimna woda go odstraszy a tu sie okazalo ze goniące go fale tak go rozbawiły ze zabierając go lało sie morze łez, gluty po pas z placzu i az purpurowy byl.. w piasku nie bylo lepiej.. bawil sie pieknie do momentu az brudnymi rękoma od piasku zatarl oczy. Juz z nim na plażę nie pójdziemy 🙈
received_723688221754483.jpeg
received_320015892361270.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny za życzenia dla Dagi [emoji3590]

Ooo Cześć kochana [emoji3590] dziekujemy za pamięć i życzenia [emoji6] miło cię tu widzieć, może zostaniesz na dłużej? [emoji6]

Co u was? Jak córcia? [emoji3590]
Sorki, że odpisuję dopiero teraz, ale miałam bardzo trudny okres.
My daleko za wami. Mała na razie czworakuje i drepta czy meblach. Do samodzielnego chodzenia to nam jeszcze daleko. Jest bardzo pogodna i uśmiechnięta :) I jak każde dziecko bardzo ciekawska, więc wszędzie jej pełno. Jak czytam o tym jak wasze dzieci ładnie jedzą to podziwiam. U nas tylko mm i papki. Mała jak wyczuje grudki w jedzeniu to ma odruch wymiotny i/lub opróżnia zawartość żołądka. Może za rok uda się zjeść coś więcej ;)
 
A nasz 12.5kg a teraz to juz nawet nie wiem 😂 ale dobrze ze juz chodzi.. choc na plazy dzis zrobil nam cyrk.. tak tylko na chwilę poszlismy i bylam pewna ze zimna woda go odstraszy a tu sie okazalo ze goniące go fale tak go rozbawiły ze zabierając go lało sie morze łez, gluty po pas z placzu i az purpurowy byl.. w piasku nie bylo lepiej.. bawil sie pieknie do momentu az brudnymi rękoma od piasku zatarl oczy. Juz z nim na plażę nie pójdziemy 🙈
Zobacz załącznik 1150102Zobacz załącznik 1150103
Oo gdzie jesteście ? Moja leży twarzą w piachu i to zaraz po nasmarowaniu. Parę dni byliśmy na plaży po 7 godzin, ale gonitwa za nią była cały czas. Mysle, że u Twojego małego to pierwszy szok :p
Jutro wracamy odpocząć z wczasów haha
 
Widziałam, widziałam fajna jest :D ja też jeszcze kp ale chciałbym juz skończyć tylko mała w nocy nie toleruje butli.. Dopiero teraz lewdo dało się ją namówić, żeby chociaż na wieczór wypiła ;) u nas też już są ząbki ale taki nerwus się zrobiła, że szok.. Wszystkich dookoła bije, włosy wyrywa... Normalnie nie moje dziecko.. Wiem, że ma czss na chodzenie ale nie ukrywam, że by mi to trochę życie ułatwiło bo trochę waży ;)
Przypomnij ile twoja córcia ma? Ja już nie ogarniam wieku tych dzieciaczków [emoji28] kojarze tylko Dagę, Filipa, Igora i Lilę [emoji85] no i Tosię Marty bo też z września.
Moja ma 10,5m,czworakuje i jak wspina się po nas lub w łóżeczku to stanie na nóżkach. Tak to jeszcze nie. Chociaż póki co cieszę się że mam jeszcze odrobinkę czasu bo potem łabędzie latanie i chodzenie za berbeciem w krok w krok [emoji85] moja pije km i kp (chociaż to już tylko do popicia). Chociaż mam już ochotę przestać bo tak gryzie że szok. Tyle że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić [emoji23]. Gryzie ładnie i podaje już (z drżeniem serca, bo ja panikarą) coraz większe kawałki. I tak robię postępy bo przy starszym do ponad rok czasu były papki lub słoiczki dostosowane do wieku [emoji85], ale on mi się zakrztusił głupim biszkoptem i miałam uraz.
Co do wzmożonego/obniżonego napięcia to mój syn miał wzmożone. Chyba nie miał jakiś "ataków agresji' [emoji848] teraz to może być wszystko - zęby, skok lub znowu co innego. U nas wyszło że problemy z późnym chodzeniem czy czworakowanoem były spowodowane tarczycą. Młody ma niedoczynność. Raczkował jak miał 11mcy a chodził jak 13-14m, ale jak już zaczął to za chwilę już biegał.

U nas powoli do przodu. Zuza ma 6 zębów i wychodzą kolejne dwie dwójki. Do tego przez to sądzi takie kupy ze walczymy z odparzoną dupką. WsEdzie jej pełno.
 
reklama
Do góry