reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie kobity!
Jakieś smutne te wpisy ostatniegłowy do góry, zaraz wiosna przyjdzie i bociany przyleca z Ghany!chcialam was jakoś pocieszyć. .dodam tylko ze mi się udało i przechodzilam w czasie starań wzloty i upadki dużo upadków.Ściskam serdecznie staraczki wszystkie!

Dzięki Iga[emoji8] jak długo się starałam i który to już tydzień?[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To problem jest u męża? A ty zażywa zazywasz coś? Twój mąż ma jakieś leki?
Mąż badał nasienie i nie było w nim w ogóle plemników, ma badanie powtórzyć. Może za szybko by mówić ze to z nim coś nie tak ale wszystko na to wskazuje.
Ja łykam co dzień ovarin, kwas foliowy, od 5 do 9 dc clo a potem po owulacji dupasthon i luteinę dopochwowo. Pęcherzyki rosną i pięknie pękają a mimo wszystko nie wychodzi. Więc albo się mijamy (aczkolwiek kochamy sie co drugi dzień a w tym cyklu co dzień) albo z mężem coś nie tak albo z powodu mojego katastrofalnie niskiego progesteronu zarodek nie potrafi się zagnieździc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż badał nasienie i nie było w nim w ogóle plemników, ma badanie powtórzyć. Może za szybko by mówić ze to z nim coś nie tak ale wszystko na to wskazuje.
Ja łykam co dzień ovarin, kwas foliowy, od 5 do 9 dc clo a potem po owulacji dupasthon i luteinę dopochwowo. Pęcherzyki rosną i pięknie pękają a mimo wszystko nie wychodzi. Więc albo się mijamy (aczkolwiek kochamy sie co drugi dzień a w tym cyklu co dzień) albo z mężem coś nie tak albo z powodu mojego katastrofalnie niskiego progesteronu zarodek nie potrafi się zagnieździc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie podobnie 3 miesiące zazywal clo owulacja byla a ciazy brak..

Teraz 4 cykl z clo i ovarin. ..
 
Witam w 26 dc i pierwszym bez duphastonu[emoji4] czekam na @ ...mam od kilku dni kołatania serca i dziwnie się czuje chociaż inaczej niż zazwyczaj przed @


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki Iga[emoji8] jak długo się starałam i który to już tydzień?[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trudne pytanie jak dlugo się staramy ...chyba najlepiej napisać że 2 lata..bo w 1 ciążę zaszlam po 8 lub 9 miesiącach ale nasza dzidzia zmarła tuż przed porodem teraz udało się zająć w 4 miesiacu starań i jestem w 13 tyg.
 
Trudne pytanie jak dlugo się staramy ...chyba najlepiej napisać że 2 lata..bo w 1 ciążę zaszlam po 8 lub 9 miesiącach ale nasza dzidzia zmarła tuż przed porodem teraz udało się zająć w 4 miesiacu starań i jestem w 13 tyg.

Współczuje bardzo tak bolesnej straty... Trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy a czas tak szybko leci, ze już za chwile będziesz tulić swoje malenstwo[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuje bardzo tak bolesnej straty... Trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy a czas tak szybko leci, ze już za chwile będziesz tulić swoje malenstwo[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
6 miesięcy mam dobre przeczucie tym razem w 1 ciąży stale czekałam na jakieś nieszczęście tak jakbym coś przeczuwala
 
Mąż badał nasienie i nie było w nim w ogóle plemników, ma badanie powtórzyć. Może za szybko by mówić ze to z nim coś nie tak ale wszystko na to wskazuje.
Ja łykam co dzień ovarin, kwas foliowy, od 5 do 9 dc clo a potem po owulacji dupasthon i luteinę dopochwowo. Pęcherzyki rosną i pięknie pękają a mimo wszystko nie wychodzi. Więc albo się mijamy (aczkolwiek kochamy sie co drugi dzień a w tym cyklu co dzień) albo z mężem coś nie tak albo z powodu mojego katastrofalnie niskiego progesteronu zarodek nie potrafi się zagnieździc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak masz rację za szybko mówić że coś jest nie tak należy badanie powtórzyć więc nie ma co jeszcze zaprzatac sobie głowy.
 
reklama
Dziewczyny co tu tak cicho ???[emoji25] Wszystkie uciekłyście już z forum???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry