reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Lucsorius a mogę zapytać co się stało? ; ( ale mam nadzieje ze tylko chwilowo przerwa i wrocicie do staranek ? ;)


Kamilove dziekuje:)



A ja czuję się dobrze;)tylko tyle że moja gwiazda ostatnio przechodzi jakiś bunt i ciągle płacze marudzi i psoci...wszystko z szafek wywala a ja chodzę i sprzątam po niej...w efekcie jestem strasznie wykończona wieczorami. ..za miesiąc mamy roczek wiec znowu goście przyjadą i znowu mała będzie rozpieszczona :/ bo przecież nikt nie przyjedzie na tydzień czy dwa do Norwegii. ..ale na tydzień przynajmniej....

chce schudnac, chcemy wiecej kasy odlozyc, chcemy odpoczac od staran, wielu gosci sie spodziewasz?
 
reklama
Lucsorius oj ja też marze juz o tym żeby schudnąć. ...po pierwszej ciąży waga wcale nie leciała tak jak to opowiadali prY karmieniu cycem...a zaś jak chodziłam na siłownię to za bardo się nie przemeczalam bo mała zaś nie chciała wtedy pić. ...I tak w kółko macieja. ...wiec odpuscilam.....ale do wagi sprzed ciąży wróciłam. ...choć niby waga była ta sama to w spodnie sprzed ciąży nie wchodzilam ..


A ty masz jakąś konkretną dietke? Czy po prostu więcej ćwiczysz? ?



Taka decyzja o przerwie napewno wpłynie na was pozytywnie bo odpoczniecie i się zresetujecie:):)


Do nas przyjadą tylko dziadkowie i chrzest. ...tylko...albo aż. ..bo jednak 6 osób gdzieś trzeba ulokować. ..;/
 
Ostatnia edycja:
Lucsorius oj ja też marze juz o tym żeby schudnąć. ...po pierwszej ciąży waga wcale nie leciała tak jak to opowiadali prY karmieniu cycem...a zaś jak chodziłam na siłownię to za bardo się nie przemeczalam bo mała zaś nie chciała wtedy pić. ...I tak w kółko macieja. ...wiec odpuscilam.....ale do wagi sprzed ciąży wróciłam. ...choć niby waga była ta sama to w spodnie sprzed ciąży nie wchodzilam

ja mam okolo 90 kg przy wzroscie 161 cm, a kiedys wazylam 50 kg ehh
 
Lux to rzeczywiście duża waga. ...ale jak będzies stanowcza i mądrze się odchudzala. ..tzn nie jakieś głodówki to napewno szybko zleci zwłaszcza jeśli wcześniej byłaś chudsza. ...bo gorzej mają osoby które od zawsze przy sobie były. ...:):) życzę Ci powodzenia w dążeniu do celu:):)
 
Lux to rzeczywiście duża waga. ...ale jak będzies stanowcza i mądrze się odchudzala. ..tzn nie jakieś głodówki to napewno szybko zleci zwłaszcza jeśli wcześniej byłaś chudsza. ...bo gorzej mają osoby które od zawsze przy sobie były. ...:):) życzę Ci powodzenia w dążeniu do celu:):)

nawet nie wiem kiedy ta waga tak urosla :no:
 
Idę spać dziewczyny; ) jutro też do was zajrze;)


Lux jeszcze raz życzę Ci powodzenia i wielu sił w walce z tluszczykiem;) bo napewno nie raz masz dni zwątpienia. ..wiem coś na ten temat z własnej autopsji....
 
Ja tez juz idę spać :)

Mój książę w łóżku juz się ulokował i ogląda film wiec dołączę do niego. Liczę cichutko na jakieś głaskanko, albo chociaż utulenie do snu ;)

Dobranoc!

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kamkaz na początku ciazy to normalne ;)

Lux masz 3 dzisci?

A co do wozkow co prawda single mamy concord neo i powiem Wam nie zamieniłabym go na nic w świecie;) zakochana jestem w nim i na pewno drugie dziecko tez w nim pojeździ ;)

Anastazi to mam to samo z waga ;) nie leci a na siłowni bez zbędnego wysiłku , a tak mne straszyli ze spadnę wiecej niz przed ciaza (wtedy 48kg) tak nie chciałam a teraz mam tylko to co zrzuciłam przy porodzie ;)

Ni to dobranoc ;)
 
Do góry