reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Emka,

Ja nawet nie wiedziałam, że jest taka marka wózków :) ale obejrzałam teraz w necie i bardzo fajny. Tylko gondola malutka. Na długo wam starczyła? Oczywiście pytam tylko tak bo i tak mnie to nie dotyczy. No i prwnie cena takiego cuda zabija ;)

Mi po porodzie waga tez zejść nie chciała. W końcu przełożyłam się dietą wszystko zrzuciłam, a w pewnym momencie mimo diety zaczęłam tyć i tak zostało. Ale u mnie to już większy problem.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
KamiloVe tez sie tego bałam tej małej gondoli ale powiem Ci ze przrsiedlismy sie do spacerówki jak Mlody zaczął mi fikać , probowal siadax i na brzuch ok 6 mcy czyli idealnie sie sprawdziła, ma podnoszone lego jeszcze, dla mnie bomba i jeszcze gondolkę możesz w aucie wozić wiec bomba :) a cena najtańszy moze nie jest ale za komplet z fotelikiem i na 2 dzieci wychodzi tanio ;D w każdym bądź razie bomba super sie prowadzi ;)
Lux jakie małe kolka ? O fakt w zaspach nie przebilam sie ale to jak nam odśnieżyli tylko przejście 20 cm, a tak bez problemu , choc wszyscy mówili ze te kolka nie na Polskie drogi - a ja głośno zaprzeczam ;D
 
KamiloVe tez sie tego bałam tej małej gondoli ale powiem Ci ze przrsiedlismy sie do spacerówki jak Mlody zaczął mi fikać , probowal siadax i na brzuch ok 6 mcy czyli idealnie sie sprawdziła, ma podnoszone lego jeszcze, dla mnie bomba i jeszcze gondolkę możesz w aucie wozić wiec bomba :) a cena najtańszy moze nie jest ale za komplet z fotelikiem i na 2 dzieci wychodzi tanio ;D w każdym bądź razie bomba super sie prowadzi ;)
Lux jakie małe kolka ? O fakt w zaspach nie przebilam sie ale to jak nam odśnieżyli tylko przejście 20 cm, a tak bez problemu , choc wszyscy mówili ze te kolka nie na Polskie drogi - a ja głośno zaprzeczam ;D

jaki masz kolor tego wozka? kupowalas nowy?
 
No my z mezem daliśmy sobie juz buziaka na dobranoc życząc długiego snu tyle co zgasilismy światło i Mlody sie obudził ...

Lux zajmujesz sie 3 czy to Twoje?
 
reklama
Do góry