reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

powiem tak, niby wozkow na olx jest pelno, ale jakas mania danego koloru jest z danej firmy, wiem jak ja ogladalam wozki bedac w ciazy i padlo na memo,to byla nowosc i tylko nowy wchodzil w gre, a teraz jak juz sa uzywane to jak trafi sie bialy stelaz (taki chce) to sa te oblesne biale szprychy przy kolach a ja poluje na te drugie kola, jakby plastikowe i czuje, ze ciezko bedzie mi trafic na te kola i padnie na wozek bebetto luca, ktory tez odpowiada moim wymaganiom
 
reklama
Lux jak ledwo żywe to spać lepiej powinny.

Właścicielka pewnie myślała że remont zrobicie i sprzeda mieszkanie już odnowione.
 
Lux,

A no wiem. Te co bardziej chodliwe kolory to cena taka, że już lepiej nowy kupić, albo dostanie ich graniczy z cudem.

Nam akurat kolor obojętny, ale niestety w tym baby joggerze jest tak poje..bane, że tam ta wersja z pompowanymi kołami jest dużo droższa. I ciężko bardzo dostać ja używana. Dodatkowo tam nawet paląk trzeba sobie oddzielnie dokupić :/ chore jak dla mnje

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Lux,

A no wiem. Te co bardziej chodliwe kolory to cena taka, że już lepiej nowy kupić, albo dostanie ich graniczy z cudem.

Nam akurat kolor obojętny, ale niestety w tym baby joggerze jest tak poje..bane, że tam ta wersja z pompowanymi kołami jest dużo droższa. I ciężko bardzo dostać ja używana. Dodatkowo tam nawet paląk trzeba sobie oddzielnie dokupić :/ chore jak dla mnje

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka

a pompowane to jednak lepsze, zima np czy w piasku
 
Lux,

No mój też tak powiedział. Tym bardziej, że ja dużo do lasu chodzę, a jednak dwójka dzieci to nie jedno i obciążenie większe wiec te piankowe mogłyby się zakopywac.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Tak na początku przez zimę chce tamtym jeździć. A ten gdzieś tak pewnie od lutego maksymalnie marca.

Mojemu obojętne kiedy zamówię wiec mam robić co chce. Nieoceniony jest, naprawdę.



Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Normalnie nic tylko kopnąć w d.upe i na Marsa.

Humoru książę nie ma więc temat odpuszczam. Może do jutra mu przejdzie to wtedy pogadamy :)

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry