reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Hmmm od czego by tu zacząć. Jestem świeżo po poronieniu drugi raz. Pierwszy 3 lata temu w 17tyg a teraz tydzień temu w 11tyg dowiedziałam się że od 7 maleństwo się nie rozwija. Jeszcze krwawienie miałam wywołanie tabletkami. Najchętniej juz dzisiaj zaczęłam starania no ale cóż nic na to nie poradzę, że trzeba czekac:(
 
reklama
Madziolina chyba mamy te same bo u mnie też jakoś lipnie wychodziły. 10 marca miałam praktycznie równe, potem blade jak twoje. Wczoraj znowu mocne, a dzisiaj jeszcze nie robiłam. Popaprany ten cykl jakoś.
 
Hmmm od czego by tu zacząć. Jestem świeżo po poronieniu drugi raz. Pierwszy 3 lata temu w 17tyg a teraz tydzień temu w 11tyg dowiedziałam się że od 7 maleństwo się nie rozwija. Jeszcze krwawienie miałam wywołanie tabletkami. Najchętniej juz dzisiaj zaczęłam starania no ale cóż nic na to nie poradzę, że trzeba czekac:(

Przykro mi, bo duzo przeszlas, ale napewno los Ci to jeszcze wynagrodzi!

Madziolina chyba mamy te same bo u mnie też jakoś lipnie wychodziły. 10 marca miałam praktycznie równe, potem blade jak twoje. Wczoraj znowu mocne, a dzisiaj jeszcze nie robiłam. Popaprany ten cykl jakoś.

No jeszcze dzis zrobie to sprawdze. Najgorsze, ze ja nie czuje owulki za bardzo :-(
 
Madzia mi non stop wychodzą raz jaśniejsze raz ciemniejsze te testy owu wiec chyba przestaje im ufać. Od przyszłego cyklu kochamy się jak mamy na to ochotę nie patrząc czy to 5 czy 20 dzień cyklu i śluz biały czy przezroczysty ;-) witaj Monia. W końcu się uda tak jak każdej z nas, zobaczysz. Głową do góry ;-)
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowa, czytałam was już tydzień i samo czytanie bardzo mi pomogło. Psychicznie jest juz dużo lepiej, mam nadzieje, ze niedługo juz będę też wśród staraczek. Muszę w to wierzyć nic innego nie pozostało. Mam tylko nadzieje, ze krwawienie szybko minie i będzie juz ok.
 
A co do testów owu, bo widzę ze temat jest. Pozwolę sobie wtrącić dwa słowa. Ja o pierwsze dziecko (poronienie) starałam się trzy lata bez testów. O drugie dziecko, które również zakończyło się poronieniem z testami. Staraliśmy się z mężem znowu tym razem dwa i pół roku, a zaszłam w ciążę właśnie dzięki testom w drugim cyklu.
 
reklama
Testy pozwalają zwrócić większą uwagę na swój organizm. Teraz myślę że jak będę już mogła się starać to raczej również z testami, ale od samego początku a nie po dwóch latach. Teraz mam plan jeszcze w tym roku być w ciąży. Muszę w to wierzyć bardzo mi to pomaga:)
 
Do góry