reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Noo doczytalam :)

Nie kumam po co te pierdzielone ósemki (zęby) rosną jak to sie psuje tylko i sie człowiek nacierpiec musi.. dwie mi dzisiaj robila z dwóch stron..ani zjeść ani nic.. echh.. ja to sie chyba nie uwolnie od tego dentysty ;p
Malinka ja tez 25 w tym roku..ale juz niedługo, w kwietniu. Badz dobrej mysli :* wiem, ze łatwo sie mówi tym bardziej po tylu latach starań, ale skoro wyniki nie stwierdzaja bezpłodności a tym bardziej, ze juz macie Kasie (tak przy okazji zdrówka dla niej :*) to na pewno sie w koncu uda rodzeństwo :) musi sie udac.
 
reklama
Claudia- ja po prostu napisałam co czuje :) prawda jest taka, że nikt nie zmusza nikogo do starania się o dziecko gdy zegar biologiczny wybija ostatnie swe godziny. Kobiety świadomie takie drogi wybieraja i potem też i pewnie mają do siebie niejednokrotnie pretensje
Ale to nie znaczy, że mój problem ma być traktowany z lekka bo przecież jestem młoda i mam czas. Nie no mnie po prostu to denerwuje, ale do nikogo nie mam tu pretensji. Nie pierwszy raz z tym się spotykam, ale pierwszy raz otwarcie stawiam sprawę:) a każda z nas i tak swoje wie wiec dyskusja bezcelowa:p

Dobranoc!
 
Hej dziewczyny. Ktoś dziś testuje? Ja poszłam spać wczoraj przed. 20 po prostu dopada mnie senność he. Spałam do teraz i czuje się Wyspana ciekawe na ile;)
 
Mruva jak śpię od 20 to co się dziwić he. Dziś mam wolne więc mam w planie wiosenne porządki chce umyć okna itp Ale nie wiem czy się uda bo ma padac
 
No to się wyspalas :) ja niestety do pracy na 7. Za 15 min wychodzę, ale dziś piątek piateczek piontunio wiec jest dobrze. Powodzenia w sprzątaniu. Mnie też to dziś czeka bo moja młoda jutro 5 lat kończy i dzampreze trzeba zrobić.
 
reklama
Do góry