reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

jabuszko a zawsze miałaś regularne cykle 26 dni czy zdarzały się i dłuższe? Testy nadal negatywne? Może warto iść na betę? :) Podejrzane :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No chyba starczy tej kąpieli bo mi tam mąż stygnie ;d usnie mi w końcu i tyle będzie z "romansowania", a zamierzamy ogladac Listy do M więc będzie romantico :)
Jutro nareszcie sie chyba wybiore porobic badania krwi, moczu.. tak sie zbieram od początku roku i zebrać nie moge :)
 
jabuszko a zawsze miałaś regularne cykle 26 dni czy zdarzały się i dłuższe? Testy nadal negatywne? Może warto iść na betę? :) Podejrzane :D
regularne, zdażały się krótsze. w sumie, to włączyłam metforminę dopiero w niedzielę. brzuch mnie dziwnie boli już od tygodnia, taki trochę żywobolesny od środka. już drugi cykl tak boli, cycki też. w zasadzie czuję powtórkę z poprzedniego nieudanego cyklu z różnicą taką, że wtedy mnie zalało od razu a teraz nie.
 
Jabłuszko przecież kobiety maja @ i sa w ciazy i dowiadują sie np w 12 tc ( ja tak bym chciala zero stresu hehe)
 
reklama
Dziewczyny mi test tez wyszedł dopiero 5 dni po terminie @ a zagnieżdżane było prawdopodobnie około 11 dni po owu wiec ja myślę że to jest możliwe. Jabluszko jak rozumiem teraz jest czysto i nie ma plamienia ? Myślę że jak @ nie przyjdzie to powinnaś na dniach powtórzyć test
 
Do góry