reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Andziela, a który dc? Krecha jest, więc za dwa dni powtórz.

Kami, tsh 5. To Dużo. Jeżeli tak było a nie brałaś tabletek to musisz teraz badać. W ciąży może lecieć w dół czasami. To może się unormuje.

Lux, no to wszystko możliwe. Powtórz test ale najlepiej to jutro rano. Najpewniej Będzie.

U mnie temp w górę. Po castagnusie i inofemie różnych witaminkach wygląda to tak:
1dc - 37
2dc - 37
3dc - 36,9
4dc - 36,8
5dc - 36,8
6dc36,8
7dc - 36,7
8dc - 36,6
9dc - 36,5
10dc - 36,5
11dc - 36,6
12dc - 37

A było przeważnie tak:
1dc - 37
od 2dc do 5dc ok 36,8
od 6dc do 11dc 36,6
od 12dc do 15dc od 36,4 do 36,1
od 16dc do 18dc od 36,7 do 36,9
od 19dc do ok 23 dc 36,9 do 37
ok 24dc do 27dc 37 do 37,1

Więc jak widać wcześniej owu to taka wątpliwa sprawa a teraz to tak pewniej, tylko że bardzo szybko to się działo. Ledwo @ się skończyła a wyjątkowo długa była 6dni bo musiało się oczyścić to co dla dzidziusia narosło i już w 8dc miałam płodny śluz no a przedwczoraj i wczoraj to mnie nosiło tak mnie się chciało sexu. Czyli mega duże libido. A i test owu wczoraj rano ciemny ale nie ciemniejsza krecha od kontrolnej a wieczorem już słabszy czyli lh już spadało, wg tego owu była w czwartek czyli 10dc. Za szybko. Testy dopiero wczoraj z rańca odebrałam, bo awizo było w skrzynce w czwartek.
Nie sądziłam, ze wszystko tak szybko pójdzie.

Teraz z prawej strony boli ale nie tak jak na owu tylko czuje obecność prawego jajnika.
Może dwa dni po owu to już ciałko żółte się tworzy. Bo wiem że odrazu go nie ma tylko kilkadziesiąt godzin zanim je widać na usg.
Ale obiecałam sobie, ze z testem poczekam do 27dc. W dzień kobiet. O ile wcześniej @ nie przyjdzie bo u mnie zjawiała się tak ok 10 do 12 dni po przypuszczalnej owulacji. Skoro owulacja była w czwartek albo wczoraj to @ 2.03 do 06.03. się zjawić powinna. Jeżeli nie przyjdzie to 8marca robię test. Mam te z allegro.
 
Ja mam takie same zdanie, szczególnie zgubienie paru kg jest bardzo skuteczne. Oczywiście jeśli ktoś ma tych kilogramów za dużo, a ma problem z zajściem w ciążę :-)

Ja chciałabym się odżywiać super zdrowo ale.... mam słabą wolę zawsze coś podjem niezdrowego. Za to staram się robić zdrowe obiadki z portalem Wege książka kucharska - puszka.pl i innymi wegetariańskimi polecam.
 
Martynek, - na pewno coś w tym jest. Ja po operacji przeszłam na zdrową dietę. Tzn, nie wyeliminowałam do końca np chipsów, zdarzy mi się zjeść je, czasami jakiś alkohol w minimalnej ilości, czyli tylko tak dla smaku ale, wyeliminowałam laktozę w znacznym stopniu tan nie miałam mleka w ustach od listopada, Tylko zdrowe pieczywo tzn ziarna len, amarantus słonecznik itp. Z nabiału to tylko tak trochę śmietanki lub biała kawa. Żółty ser i sporadycznie biały. Zdrowa wędlina tzn bez laktozy, ograniczony znacznie glutaminian sodu. No i porcja błonnika XENNA i lnu z Kubusiem raz dziennie, jak danego dnia nie pójdę do wc to nawet dwa razy dziennie. Ten błonnik można w ciąży więc można go brać cały czas. Leki lepiej się wchłaniają tzn że lepiej działają. Tsh zleciało w dół i dawkę leku zmniejszoną mam.
 
Jołasia,


Ja leki od 6lat biorę i tsh nie ma zamiaru spadać :) juz cuda wianki ze mną tworzyli

Miłego dnia [emoji39]

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
 
Może za bardzo się stresujesz i za bardzo zmęczona jesteś jak idziesz na tsh. Wtedy będzie skakać. Ja Raz iałm nawet tsh8 a to było przed operacją w 2013r. W szpitalu jeszcze raz sprawdzili i biło 3,1.
 
reklama
Nie na pewno nie :) ja zaczynałam z tsh prawie 17 ;) potem spadło do tych 5 i już tak zostało.

Właśnie będę wychodzić na badania więc zobaczymy co wyjdzie

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry