reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Martynekk witaj i rozgosc sie :)

Agapa moze tym razem uda Ci sie utrzymac? Pisz czesciej to i my bedziemy mialy szanse trzymac kciuki za Ciebie ;)
Powodzenia!
 
Lady Agnes, dzięki w poniedziałek oboje idziemy na rozszerzone badania krwi w końcu trzeba dbać o zdrowie. Ja mam niedoczynność tarczycy, biorę leki od .. roku poziom TSH mam unormowany teraz go jeszcze skontroluję. Cytologię i inne badania robię co pół roku, nie wiem czy jeszcze inne badania ginekolog robi jak chce się rozpocząć starania?
 
Martynekk ja na samym poczatku nie robilam nic wiecej, dopiero po jakims czasie mialam prolaktyne, fsh, lh, estrogen chyba, progesteron. Ale na poczatku najwazniejsze zeby byc dobrej mysli i sie duzo bzykac :-)
 
glukozę będę badać w poniedziałek, mocz może też od razu dam, a toksoplazmoza by się przydała bo mam 2 kocury ;)
 
Dziewczyny a jak to jest z temperaturą? Mierze dopiero od tego cyklu, gin mi kazal. Jestem po tabletkach anty więc w zasadzie poznaje swoje cykle na nowo:) ile przed owu albo po Wam wzrasta temp i o ile tak średnio?
 
reklama
Agapa ja mierzylam temp tylko jeden cykl i wlasnie w tym udalo mi sie zajsc, wiec srednio sie znam. Ale jak masz mozliwosc i widzisz nasze sygnaturki to kliknij sobie na moja, tam jest moj wykres z temperaturami i zaznaczona owu
 
Do góry