reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Lux,

No to kciuki zaciskamy z całych sił :) uploadfromtaptalk1423825215526.gif

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1423825215526.gif
    uploadfromtaptalk1423825215526.gif
    1,4 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Cześć :) ! Wpadłam przypadkiem na forum i postanowiłam się przyłączyć mimo, że u mnie sytuacja się nieco różni. Z mężem od jakiegoś czasu nie używamy antykoncepcji, co będzie to będzie a miło dowiedzieć się czegoś od was dziewczyny
 
Lub może inaczej, szczerzej... :-(

Od roku stosowaliśmy stosunek przerywany, nic się nie działo i było mi z tym dobrze jakoś się nie zastanawiałam nad tym, teraz gdy już całkiem przestaliśmy uważać od ok 2 miesięcy a okres był co miesiąc boję się że coś może być nie tak...

Od wczoraj zaczęły się dni płodne i ciekawe co stanie się tego miesiąca:-)
 
reklama
Cześć Przyszłe Mamuśki ..:)robiłam już jedne podejście do Was, ale jakoś nie umiałam się utrzymać:( czytam Was na bieżąco i wiem co u każdej słychać, za każdym razem trzymam kciuki za betę i testy..:) przypomnę.. ..:) mam 27lat, właśnie leci 3cykl naszych staran, @ mam nadzieję że nie przyjdzie 3.03. PrzeBadałam się u gina i wszystko ze mna ok, mamy działać:) ale jak to same wiecie, ciężko wyluzować mając w głowie chęć bycia mamą ..:) ach jeszcze jedno-to będzie nasze pierwsze dziecko:)
 
Do góry