reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
I wszystkie spiochy uciekaja spac ;)

A ja jak na zlosc zasnac nie moge.A zostalo mi 5 godzin do budzika :)
 
Kamilove dalas mi nadzieje;-);-);-);-)

Paraplu no moj m podobnie;-) nietrzeba zmuszac;-)

Zenona do dentysty uciekaj! Mozesz dostac znieczulenie tylko zaznacz ze mozesz byc w ciazy...
Brrr wspolczuje i niestety sama bym musiala swoje dupsko do dentysty zaprowadzic bo zeby sie psuja a ja boje sie jak ognia dentysty:-:)-:)-:)-(

Dobrej nocy!
 
Wszystkie uciekaja spac, to ja tez sie rozlaczam.

Zapowiada sie chyba bezsenna noc

Dobranoc Kobietki.Do jutra
 
Pkati a bo moja poprzednia kosmetyczka patrzyła tylko na kasę. Gdy ją zmieniłam na moja koleżankę, która już teraz firmę ma i ona zaczęła mi zakładać to ona sama mówiła, że należy robić przerwy :)
Ja tez namawiam co jakis czas na.przerwe zeby zregenerowac plytke paznokcia.

Zakocona zazdroszczę i gratuluję ;) Uważaj na siebie

Karla to masz fajnie taka praca, jak coś fajnego wejdzie do sklepu to masz pierwszeństwo :) chociaż ja nie podąża za modą

Kamilove możesz coś więcej napisać o tym monitoringu i zastrzyku na pęknięcie?

Lady jak się czujesz?
Wiekszosc mamy takich bardziej powqznych rzeczy ale juz nie raz cos kupilam dla siebie :)

Już nie mogę się doczekać aż będę odbierać takie fotki z usg :)
Ja tezzz....:)
Obircalam fotki to wklejam:)
 

Załączniki

  • 1423086735747.jpg
    1423086735747.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 34
  • 1423086761453.jpg
    1423086761453.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 33
  • 1423086802493.jpg
    1423086802493.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 31
  • 1423086835545.jpg
    1423086835545.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Karla, fajne pazurki! Ja dziś byłam zrobić manicure ale żelowy OPI ;)

Zenona, i jak się czujesz? Strasznie Ci współczuję :( może warto tego dentystę rozważyć? Myślisz, że jutro dużo taniej znajdziesz?
 
Do góry