reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Natutalnamama chyba z mezem powinniście razem podjąć taka decyzje .

My kilka lat temu tez usiedliśmy z moim bo on miał opcje wyjazdu ja byłam za oczywiście ale przeanalizowaliśmy , przeliczyliśmy i po prostu na tamten moment sie nie opłacało , powiedział maz w firmie za jaka kasę moze sie przenieść ale nie dali wiec zostaliśmy w pl nie żałujemy ,)
 
reklama
EM Ka no właśnie liczymy. I odejmując kasę za mieszkanie i podatki raczej nam się nie oplaca przenosic. Gdybym byla sama to co innego

tapatalk - nowy nałóg.
 
Witajcie kobitki ;)

Naturalna no to masz twardy orzech do zgryzienia ;) musicie rozważyć wszystkie za i przeciw. A szkolenie francuskiego na własną rękę?
 
Zerkłam na pierwszą stronę.. i tak patrze,..że lista staraczek się stanowczo skróciła, zaś poczekalnia meeegaa długa ^.^
 
Witajcie kobitki ;)

Naturalna no to masz twardy orzech do zgryzienia ;) musicie rozważyć wszystkie za i przeciw. A szkolenie francuskiego na własną rękę?
Kasik ja się uczyłam 3lata francuskiego w liceum, malo pamiętam, ale myślę, se wystarczyły jakiś domowy kurs z płytą:)

tapatalk - nowy nałóg.
 
Naturalnamama to tez pytanie czy sa jakies czynniki poza materialne ktore sa dla Was ważniejsze aby wyjechać ?

Wiadomo samemu łatwiej podejmować decyzje i szaleć ale w życiu chodzi chyba o to by miec do kogo sie rano uśmiechnąć i powiedziec dzien dobry kocham Cie ;)

A czym sie różni liczba staraczek od poczekalni ?
 
Kasik nspisze do Majdaczka jak lekarz mi juz powie konkretny termin bo na razie okreslil tak mniej wiecej [emoji6]
 
reklama
Staraczki juz są w trakcie staran i podają za każdym razem jak sie @ pojawi kolejny termin i cykl starań, natomiast w poczekalni sa dziewczyny które nie podają terminu @ z różnych przyczyn, np jeszcze sie nie starają albo mają bardzo nieregularne cykle itp bynajmniej tak mi sie wydaje, ze tak jest.. Majdaczek tym zarządza więc ona lepiej sie orientuje :)
 
Do góry