reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Kamilove ja mam 6 tydzień i 4 dzień dziś i też swiruje... Usg w pt. Beta ostatnia 15187 więc ładnie rosła Ale od wczoraj mnie boli kość miednicy chyba... I czytałam gdzieś ze taki objaw to Może. Być ciąża pozamaciczna i już w stresie.... Choć dziś nie boli ciągnie w pachwinach tylko
Będzie dobrze zobaczysz. W piątek śliczne serduszko będzie biło. Ale wiem jak takie dziwne objawy lub ich brak wpływają na psychikę gdy się jest po stracie. Większość mi pisze, ze powinnam się cieszyć z braku objawów, a ja się tym teraz zamartwiam. Bo ni brzuszka mi nie wypchnelo, nie zrobil się taki napięty no teraz to już zupełnie nix. Nie mam mdłości, senności, zmęczenia. Nie bolą mnie cycki. Zupełnie jakby ciąży nie było. Od czasu do czasu wieczorami mam tylko takie bóle jak na @ ale to trwają z 10minut i koniec.

Coraz poważniej rozważam zapisanie się na wizytę prywatnie bo czuję, gdzieś coś w środku ni mówi, że jest nie tak. I od paru dni to uczucie nie daje mi spokoju. Ale mój Ł jest przeciwny wizycie i wywalaniu niepotrzebnie kasy. Ehh
Co myślicie o tym żebym jutro zrobiła test z rana jeżeli @ nie przyjdzie? jest juz sens owu była prawdopodobnie 19.03.
Pewnie testuj [emoji3]
 
kotek87 mocno trzymam kciuki i wierzę, że zostaniesz nasza grudnióweczką :)

co do pogody to brak słów... głowa boli, że aż mnie mdli:no:
tak sobie dziś właśnie myślałam, że czas najwyższy żebyśmy zaciążyły, bo będzie za niedługo dużo fajnych okazji do pochwalenia się rodzinie: dzień matki, dzień dziecka i dzień ojca :tak:
 
Kami ja bym już poszła na usg żeby się uspokoić Ale mój mąż mówi że nie rozumie czemu mam czarne myśli że będzie dobrze.... I mam wrażenie ze nie dokonać w tej kwestii mnie rozumie.
 
reklama
Do góry